Barnsley – Sheffield Wednesday: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 29.05.2023

Piłkarz Barnsley po strzeleniu gola

Gdzie oglądać Barnsley – Sheffield Wednesday? Znamy już mistrza Anglii, spadkowiczów i ekipy, które awansowały do Premier League. Niewiadomą pozostaje jednak wciąż trzecia drużyna, która w przyszłej kampanii zagra na drugim poziomie rozgrywkowym. W poniedziałkowej batalii na Wembley o awans zawalczą zespoły Barnsley i Sheffield Wednesday. Gdzie i w jaki sposób obejrzeć to starcie na żywo? Zapraszam do sprawdzenia.

Barnsley – Sheffield, transmisja na żywo w TV

Zarówno droga Barnsley, jak i Sheffield Wednesday do finału baraży na Wembley była bardzo ciekawa. Sowy dokonały jednego z największych come-backów w historii angielskiej piłki, odrabiając stratę 4 goli z pierwszego półfinału przeciwko Peterborough! Mamy więc powody, by wierzyć, że również poniedziałkowy finał play-offów zagwarantuje masę emocji! Samo spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00 polskiego czasu, lecz niestety nie znajdziemy go na żadnym kanale w TV. Jak więc zobaczyć ten mecz na żywo i z polskim komentarzem?

Barnsley – Sheffield: transmisja i stream online za darmo

Skoro nie w TV, to gdzie obejrzeć barażowe spotkanie Barnsley – Sheffield? Oczywiście w internecie! W Polsce mamy coraz więcej jakościowych serwisów streamingowych, dzięki którym nie musimy skakać po pirackich stronach i ryzykować pobrania niepożądanych programów na swój komputer. Jeżeli chodzi o omawiane spotkanie League One, to prawa transmisyjne do pokazywania meczów tej ligi posiada Viaplay! Poniżej wyjaśniam, jak skorzystać z transmisji dostępnej właśnie u wspomnianego operatora:

  1. Zarejestruj się z tego miejsca –> https://zagranie.com/goto/viaplay
  2. Zaloguj się na konto
  3. Przejdź do sekcji TV
  4. Oglądaj mecz Barnsley – Sheffield

Gdzie oglądać Barnsley – Sheffield?

W międzyczasie sprawdźcie inne transmisje u polskich bukmacherów. A jeżeli podczas trwania finału baraży o awans do Championship nie będziecie mogli skorzystać z komputera, czy laptopa, to pozostaje mobilna transmisja live. Taka również będzie dostępna w ofercie Viaplay. By z niej skorzystać wystarczy pobrać ową aplikację z Google Play lub App Store i po zalogowaniu się na konto użytkownika uruchomić odpowiedni stream. Bułka z masłem!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze