Gdzie oglądać mecz Barcelona – Osasuna? Dzisiaj w La Lidze dojdzie do dość interesującego starcia, w którym Barcelona zmierzy się z Osasuną. Gospodarze są faworytami, ale jeszcze swoje atuty będą musieli przekuć w zwycięstwo. Osasuna na pewno łatwo im nie odda tutaj trzech punktów, wiec sprawdź, gdzie oglądać mecz Barcelona – Osasuna.

Mecz Barcelona – Osasuna dzisiaj, gdzie oglądać

Barcelona do meczu z Osasuną będzie podchodzić jako mocny faworyt. Niespecjalnie nas to dziwi, bo na papierze porównując składy tych ekip, to byli mistrzowie Hiszpanii wyglądają znacznie lepiej niż ich dzisiejsi rywale.

Osasuna ma spore wahania formy, co na pewno nie działa na korzyść tej drużyny. Teraz jeszcze zagra na wyjeździe, co oznacza, że nie może liczyć na wsparcie kibiców, a warto też podkreślić, że ma wahania formy w ostatnim czasie.

Barcelona – Osasuna, transmisja na żywo w TV

Niedzieli mecz 28 kolejki La Ligi będzie można obejrzeć w polskiej telewizji. Transmisja będzie dostępna w Eleven Sports, a także w Superbecie. Możliwości, aby ją obejrzeć jest sporo, zaczynając od Polsat Box Go. Ta platforma pokazuje kanały Elevenu, a do tego ma swoją aplikację na telewizor, więc możesz bez przeszkód z niej skorzystać. Razem z Fuksiarzem z kolei proponujemy Ci voucher na 40 PLN na nią!

  1. Załóż konto: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Wpłać 50 PLN na konto gracza
  4. Odbierz voucher

Barcelona – Osasuna: transmisja na żywo za darmo

Transmisja na żywo będzie także w Superbecie. Mecz Barcelona – Osasuna obejrzysz u tego bukmachera w zasadzie bez większych przeszkód, o ile spełnisz pewne warunki. Wszystko dokładnie opisujemy w naszej instrukcji krok po kroku:

  1. Zarejestruj się tutaj: https://zagranie.com/go/superbet
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zaloguj się na konto
  4. Oglądaj mecz

Barcelona – Osasuna, transmisja online

Zdecydowanie transmisja online z meczu Barcelona – Osasuna będzie jedną z ciekawszych, jakie można obejrzeć tego dnia. Jeżeli chcesz dodatkowo zwiększyć emocje z oglądania tej rywalizacji, to zobacz nasze typy na La Ligę.

Barcelona – Osasuna, kursy bukmacherów

Kursy u bukmacherów na mecz Barcelona – Osasuna dość jednoznacznie pokazują, że to gospodarze są faworytami. Różnica w kursach jest bardzo duża, co też doskonale widać np. tutaj:

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 21 maja 2022 23:24.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Barcelona - Osasuna?

To starcie zostanie pokazane m.in. w Superbecie.

Jak oglądać za darmo Barcelona - Osasuna?

Zarejestruj się w Superbet z kodem ZAGRANIE, zaloguj się na konto i obejrz mecz.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze