Gdzie oglądać mecz Barcelona – Celta Vigo? Czy będzie transmisja w TV? Na te pytania odpowiadamy niżej. Już dzisiaj dojdzie do kolejnego spotkania z udziałem mistrzów Hiszpanii, którzy tym razem zmierzą się z Celtą. Na pewno będzie to interesujące starcie, które po prostu warto obejrzeć. Możesz to zrobić m.in. w STS, o czym więcej przeczytasz niżej!

baner na barcelona - celta od sts
fot. sts

Barcelona – Celta Vigo, gdzie oglądać

We wtorek czekają nas kolejne spotkania hiszpańskiej ligi, a w jednym z nich Barcelona podejmie u siebie Celtę Vigo. Na pewno będzie to interesujące starcie, bo obie ekipy mają o co grać. Gospodarze walczą o wicemistrzostwo kraju, którego jeszcze nie są pewni, bo Sevilla traci do nich zaledwie cztery oczka. Warto także podkreślić, że Celta może skończyć sezon w TOP 10, co na pewno byłoby sukcesem. Zastanawiasz się, gdzie oglądać mecz Barcelona – Celta Vigo? Sprawdź niżej co wiadomo na ten temat!

Barcelona – Celta Vigo, transmisja na żywo w TV

Transmisja w TV z meczu Barcelona – Celta Vigo będzie puszczona w Canal+ Sport 2. Start spotkania przewidziano na godzinę 21:30. Jeżeli nie masz dostępu do tej stacji, to masz jeszcze trochę czasu i możesz zgarnąć np. dostęp do Superbet, gdzie również obejrzysz starcie pomiędzy tymi drużynami. W jaki sposób możesz tam odpalić spotkanie? O tym więcej piszemy niżej!

Barcelona – Celta Vigo, transmisja na żywo za darmo

Dzięki naszej współpracy z Superbet możesz oglądać mecz Barcelona – Celta Vigo za darmo u tego bukmachera. Warunki, jakie musisz spełnić, żeby tak się stało, są akurat bardzo proste i wszystko tłumaczymy w specjalnej instrukcji:

  1. Zarejestruj się tutaj: https://zagranie.com/go/superbet
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Przejdź do sekcji TV
  4. Oglądaj mecz Barcelona – Celta Vigo

Pamiętaj, że do odebrania jest także zakład bez ryzyka, a grając razem z nim możesz w prosty sposób zwiększyć emocje z oglądania. W podlinkowanym artykule znajdziesz wszystkie potrzebne informacje na ten temat.

Barcelona – Celta Vigo, transmisja online

Transmisja online z meczu Barcelona – Celta Vigo będzie dostępna w Superbet TV na stronie tego bukmachera, a także w aplikacji na smartfony. Nie trzeba więc spełniać jakiś wysokich wymagań, bo te są dość proste: telefon z Androidem lub iOS i podłączenie do internetu, który nie przerywa i działa sprawnie.

Barcelona – Celta Vigo, szanse na zwycięstwo

Skoro już wiesz, gdzie oglądać mecz Barcelona – Celta Vigo, to nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś jeszcze zobaczył, jakie kursy na tę rywalizację wystawili bukmacherzy.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 maja 2022 04:09.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Barcelona - Celta Vigo?

Starcie Barcelony z Celtą Vigo będziesz mógł obejrzeć w Superbecie.

O której Barcelona zagra z Celtą?

Mecz Barcelony z Celtą zaplanowano na 21:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze