Gdzie oglądać walkę Bagietka – Pacio? Więcej informacji o tym piszemy niżej, gdzie znajdziesz niezbędne informacje na temat transmisji na żywo i streamu online. Bagietka powalczy z Pacio już około godziny 21:45 i będzie to pierwsze starcie na Prime SHOW MMA. Kto wygra ten pojedynek i udowodni, że zasługuje na kolejne walki w tej federacji?

baner od fortuna na prime show mma 2
fot. fortuna

Bagietka – Pacio, gdzie oglądać?

W sobotę, 08.07.2022, czeka nas druga gala federacji Prime SHOW MMA, w której dojdzie m.in. do starcia Bagietka – Pacio. Będzie to pierwsza walka tego dnia i na pewno nie możemy powiedzieć, że będzie tutaj nudno. W końcu obaj zawodnicy mają sporo do udowodnienia, nie tylko sobie, ale także kibicom. Bagietka to faworyt, ale czy przekuje swoje argumenty w wygraną? Sprawdź, gdzie oglądać walkę Bagietka – Pacio!

Bagietka – Jan Patecki Pacio godzina walki

Starcie Bagietka – Pacio prawdopodobnie rozpocznie się około godziny 21:45 w sobotę, 09.07.2022. Będzie to pierwsze starcie tego dnia, więc nie spodziewamy się tutaj opóźnień, szczególnie że terminarz jest napięty (w karcie walk mamy aż 11 pozycji). Pamiętaj przy okazji, że możesz też obstawić pozostałe walki, a najlepiej jest to zrobić z bonusem w Fortunie, bo grasz wtedy bez ryzyka!

Bagietka – Pacio, transmisja na żywo w TV

Gdzie oglądać walkę Bagietka – Pacio w TV? Tutaj musimy Cię zmartwić, ponieważ żadna stacja nie pokaże tego pojedynku bezpośrednio na swoim kanale. Zamiast tego możesz jednak skorzystać z platformy PPV i przerzucić obraz na telewizor poprzez HDMI z laptopa, czy użyć chromecasta do przerzucenia obrazu z telefonu.

Bagietka – Jan Patecki Pacio, gdzie oglądać na żywo za darmo?

Prime SHOW MMA będziesz mógł obejrzeć tylko w systemie PPV od tej federacji. Nie ma innej możliwości, więc nie licz na to, że będziesz mógł to spotkanie obejrzeć za darmo. Warto podkreślić, że transmisja będzie tylko na stronie Prime.

Stream z walki Bagietka – Pacio

Stream online z walki Bagietka – Pacio będzie dostępny w systemie PPV od Prime SHOW MMA. Dostęp możesz wykupić na stronie internetowej federacji. Zalecamy to zrobić odpowiednio wcześnie, żeby nie martwić się później o to, bo serwery mogą być przeciążone.

FAQ

Gdzie oglądać walkę Bagietki z Pacio?

Walkę Bagietki z Pacio będziesz mógł obejrzeć w PPV od Prime SHOW MMA.

O której Bagietka będzie walczył z Pacio?

Starcie tych zawodników zaplanowane zostało na godzinę 21:45.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze