Azerbejdżan – Szwecja: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 16.11.2023

Mattias Svanberg

Gdzie oglądać mecz Azerbejdżan – Szwecja? Jednym z czwartkowych meczów w eliminacjach Euro 2024 będzie rywalizacja Azerbejdżanu ze Szwecją. Jeśli interesuje Cię obejrzenie tego starcia w TV lub internecie, przeczytaj poniższy tekst i sprawdź, gdzie dostępna będzie jego transmisja lub stream online.

Azerbejdżan – Szwecja, transmisja na żywo w TV

Pojedynek Azerów ze Szwedami rozegrany zostanie 16 listopada 2023 o godzinie 18:00 na Tofiq Bahramov Stadium w Baku. Wynik tego starcia nie będzie miał już znaczenia dla losów walki o awans, ponieważ ani jedni, ani drudzy nie mają już szans na znalezienie się na nadchodzącym turnieju. Masz ochotę obejrzeć ten pojedynek? Jego transmisja TV nie będzie niestety dostępna.

Jan 01, 1970
01:00
Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 23:08, 8 grudnia 2023 23:08.

Azerbejdżan – Szwecja: transmisja i stream online za darmo

Jeśli zależy Ci na obejrzeniu tego starcia, możesz to uczynić poprzez platformę streamingową Polsat Box Go. W tym serwisie możesz śledzić wszystkie mecze eliminacji Euro 2024, a także starcia rozgrywane w ramach Ligi Mistrzów UEFA. Jeśli chciałbyś mieć jeszcze większy wybór meczów do oglądania, skorzystaj z transmisji u bukmacherów. Jednym z takich operatorów jest jak choćby STS TV.

Gdzie oglądać Azerbejdżan – Szwecja?

Mecz Azerbejdżan – Szwecja obejrzysz w Polsat Box Go. Jeśli masz swoje typy na ten pojedynek, możesz je obstawić w Superbet, gdzie znajdziesz bardzo szeroki wybór zakładów na mecze eliminacji Euro 2024. Jeśli jeszcze nie masz tam konta, zarejestruj się z kodem ZAGRANIE, wpłać depozyt i graj swoje typy bez obaw o utratę środków aż przez siedem dni w ramach tygodnia bez ryzyka. Życzę powodzenia w typowaniu!

Obrazek w tle: fot. ANP/SIPA USA/PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze