Faza grupowa Ligi Mistrzów jest na wyciągnięcie ręki dla Legii Warszawa. Ta jednak musi najpierw przejść Dinamo, a później być lepsza od rywali w czwartej rundzie. Będzie to bardzo trudne zadanie, ale na pewno możliwe do wykonania dla mistrzów Polski. Najpierw zagrają u siebie z Chorwatami. Spotkanie zapowiada się na bardzo ciekawe, dlatego w forBET możesz odebrać interesujące bonusy bukmacherskie na ten mecz!

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Graj bez ryzyka na awans Legii do czwartej rundy!

Legia Warszawa dotychczas nie zanotowała jeszcze porażki w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów. Zmagania rozpoczęła od pierwszej rundy, gdzie zmierzyła się z Bodo/Glimt. Mistrzowie Polski wygrali dość pewnie, bowiem aż 5:2. Później ograli Florę Tallinn, a w trzeciej rundzie trafili wreszcie na Dinamo Zagrzeb. Pierwszy rywal z wyższej półki, ale przynajmniej pierwszy mecz nie był blamażem, bowiem Legioniści zremisowali 1:1. Teraz przed rewanżem mają więc wszystko w swoich nogach, a do tego jeszcze przecież zagrają na własnym stadionie. Legię wspierać będą polscy kibice bezpośrednio na stadionie.

Dinamo to dalej mocny faworyt, ale należy jednak pamiętać, że w pierwszym meczu wcale nie wyglądał aż tak groźnie. Warto jednak bliżej zainteresować się różnymi promocjami, jakie są dostępne u operatorów. Bonusy bukmacherskie możesz zgarnąć m.in. w forBET. Mowa tu nie tylko o pakiecie powitalnym, ale także grze bez ryzyka na awans Legii!

legia lm forbetPo pierwsze, aby móc skorzystać z bonusu w forBET w postaci gry bez ryzyka, musisz mieć założone konto. Jeżeli zrobisz to z naszego linku i z kodem ZAGRANIE to zyskasz dodatkowo bonusy o wartości aż 2480 PLN i dwa tygodnie gry bez podatku. Mowa tutaj np. o grze bez ryzyka do 200 PLN (nie kumuluje się z zakładem na Legię bez ryzyka)!

Jak już posiadasz konto, to teraz jest z górki. Wystarczy, że:

  • zagrasz kupon za dokładnie 69 lub 149 PLN
  • musi być to singiel na awans Legii Warszawa (zakład dwudrogowy 1/2)
  • jeżeli Legia odpadnie, to dostaniesz zwrot stawki w formie bonusu

Przed wypłatą trzeba jeszcze obrócić bonusem czterokrotnie na kuponach z kursem 2.00 lub większym. Muszą być to AKO, a każdy z zakładów powinien mieć mnożnik większy niż 1.20. Czas na obrót wynosi 14 dni i tyle samo też czeka ten bonus w kolejce na odebranie. Do obrotu bonusem nie zaliczają się zakłady systemowe, Zakłady Wirtualne oraz Gry Karciane. Każdy może odebrać tylko jeden taki zakład bez ryzyka na mecz Legii Warszawa z Dinamo Zagrzeb!

Zaloguj się aby dodawać komentarze