Augsburg – Stuttgart: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 10.05.2024

Augsburg - Stuttgart gdzie oglądać

Augsburg – Stuttgart: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? Przed nami przedostatnia kolejka Bundesligi. W pierwszym starciu naprzeciw siebie stanie 9. i 3. drużyna tabeli, a to gwarancja ciekawego starcia. Oczywiście faworyt do zwycięstwa jest ekipa gości, która dużo lepiej radzi sobie w ostatnich tygodniach. A jeśli chciałbyś dowiedzieć się gdzie oglądać Augsburg – Stuttgart, to potrzebne informacje znajdziesz w poniższym tekście.

Augsburg – Stuttgart gdzie obejrzeć

Zatem gdzie obejrzeć Augsburg – Stuttgart za darmo? Jeśli interesują Cię transmisje z meczów piłkarskich, to warto zainteresować się tym, co oferują bukmacherzy. Jednym z lepiej zaopatrzonych w spotkania live jest STS, który oferuje spotkania z najlepszych lig Europy, jak chociażby ligi niemieckiej, hiszpańskiej czy francuskiej. A co należy zrobić, aby mieć darmowy dostęp do meczów w STS TV? Oto instrukcja:

  1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/goto/sts/ i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Po zalogowaniu się na konto postaw zakład, maksymalnie do 24 godzin przed rozpoczęciem meczu, aby cieszyć się z dostępu do transmisji
  3. Znajdź transmisję Augsburg – Stuttgart i oglądaj na żywo w zakładce “Zakłady Live”
Bonus powitalny STS

Augsburg – Stuttgart na żywo w TV

Zbliżające się starcie pomiędzy Augsburgiem a Stuttgartem będziesz mógł również obejrzeć w Viaplay. Od dawna już możesz oglądać tam wszystkie mecze z tych niemieckich rozgrywek. Do tego dochodzą również takie ligi, jak angielska Premier League czy europejskie puchary – Liga Europy oraz Liga Konferencji, więc każdy kibic piłki nożnej znajdzie coś dla siebie. Ponadto po wykupieniu odpowiedniego pakietu możesz liczyć również na Formułę 1 czy KSW.

Augsburg – Stuttgart gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Stream online Augsburg – Stuttgart będziesz mógł oczywiście śledzić w STS. Wystarczy założyć tam konto i obstawić zakład do doby przed rozpoczęciem starcia, które chciałbyś zobaczyć. W zamian otrzymasz darmowe streamy z najciekawszych spotkań tychże rozgrywek, ale i innych lig z Europy czy innych najpopularniejszych dyscyplin. A opisywane starcie odbędzie się w piątek, 10. maja o 20:30.

Gdzie oglądać Augsburg – Stuttgart?

Skoro już wiesz gdzie oglądać Augsburg – Stuttgart, to warto także przyjrzeć się innym transmisjom live u bukmacherów na polskim rynku. W końcu u większości z nich można spodziewać się dostępu do meczów i to nie tylko piłkarskich, ale też z innych popularnych dyscyplin. Chodzi między innymi o takie rozgrywki, jak La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1 i Eredivisie.

Zaloguj się aby dodawać komentarze