Atletico Madryt – Granada: gdzie oglądać? Transmisja w TV, stream online na żywo (20.04.2022)

felix w meczu atletico madryt

Gdzie oglądać spotkanie Atletico Madryt – Granada? Jeżeli chcesz wiedzieć, gdzie obejrzeć spotkanie tych drużyn, to niżej pokażemy Ci, jak będziesz mógł to zrobić za darmo. Mistrzowie Hiszpanii będą ogromnymi faworytami w starciu z Granada, ale to wcale nie oznacza, że mogą tutaj zlekceważyć rywali, gdyż to się może źle skończyć dla nich.

baner od sts na atletico - granada
fot. sts

Atletico Madryt – Granada, gdzie oglądać

Już dzisiaj w La Lidze czeka nas spotkanie Atletico Madryt – Granada, które na papierze wygląda na dość interesujące. W końcu Atletico w tym roku nie radzi sobie najlepiej, bo do Realu traci już 15 punktów, ale i tak dalej ma o co grać, ponieważ nie może być pewnym utrzymania miejsca w TOP 4, a wypadnięcie poza czołową czwórkę byłoby fatalne w skutkach dla tej ekipy. Sprawdź więc, gdzie oglądać mecz Atletico Madryt – Granada!

Atletico Madryt – Granada, transmisja na żywo w TV

Transmisja z meczu Atletico Madryt – Granada w TV zostanie puszczona m.in. w Canal+ Sport 2. To jednak płatne rozwiązanie, a przecież tę rywalizację będziesz mógł obejrzeć u bukmachera STS za pomocą jego aplikacji na telefon lub w przeglądarce. Warto podkreślić, że możesz obraz przerzucić na telewizor i na nim obejrzeć tę rywalizację. To świetne rozwiązanie, któremu warto się bliżej przyjrzeć.

Atletico Madryt – Granada, transmisja na żywo za darmo

Aby dostać dostęp do STS TV musisz się zarejestrować u tego bukmachera, a następnie zalogować na konto i spełnić kilka warunków. Jest to ogólnie dość proste, a z racji tego, że przygotowaliśmy specjalną instrukcję, to nie musisz się o to martwić:

  1. Zarejestruj się z tego linku: https://zagranie.com/go/sts
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zaloguj się na konto i zagraj dowolny kupon za minimum 2 PLN
  4. Przejdź do sekcji TV
  5. Oglądaj mecz

Atletico Madryt – Granada, transmisja online

Transmisja online z meczu Atletico Madryt – Granada będzie dostępna w wersji przeglądarkowej STS TV, a także w aplikacji na telefony. Pobierasz ją na swoje urządzenie, logujesz się na konto i przechodzisz do sekcji z TV. Nie jest to nic skomplikowanego, a przy okazji możesz także zerknąć na kursy bukmacherskie i obstawiając je zwiększyć swoje emocje z oglądania. Pamiętaj także, że za samą rejestrację dostaniesz specjalne bonusy na start.

Atletico Madryt – Granada, szanse na zwycięstwo

Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo ma Atletico Madryt. Te na papierze jest po prostu silniejszą drużyną, która chciałaby tutaj powalczyć o komplet punktów. Czy to się przełoży na wynik w tym spotkaniu?

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Atletico - Granada?

Spotkanie Atletico z Granadą będziesz mógł obejrzeć w STS TV.

O której Atletico zagra z Granadą?

Atletico zmierzy się z Granadą już o godzinie 19:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze