Gdzie oglądać mecz Atletico Madryt – Cadiz? Czy będzie transmisja w TV? Na te pytania odpowiadamy niżej. Mistrzowie Hiszpanii w ostatnich tygodniach znacząco poprawili swoją grę, ale czy to się przełoży na ich wygraną? Podopieczni Simeone grają ostatnio szalony futbol, ale to nie zawsze idzie w parze z dobrymi wynikami. Jak będzie tym razem i czy Cadiz sprawi niespodziankę?

atletico, cadiz, sts
fot. sts tv

Atletico Madryt – Cadiz, gdzie oglądać

W piątkowy wieczór zobaczymy w akcji mistrzów Hiszpanii, którzy tym razem zmierzą się z Cadiz. Na papierze Atletico jest bardzo mocnym faworytem, ale w ostatnich tygodniach z pragmatycznej ekipy, stawiającej na defensywę, zamieniło się w istnie szalony zespół, który dosłownie gra od bramki do bramki.

Cadiz swoich szans musi poszukać w grze z kontrataku solidnej defensywie. Goście na pewno nie są bez szans, ale muszą zagrać lepiej niż ostatnio. Trzeba też pamiętać, że zagrają na wyjeździe, a teren rywala jest dość trudny do podbicia dla takich zespołów.

Atletico Madryt – Cadiz, transmisja na żywo w TV

Transmisja w TV z meczu Atletico Madryt – Cadiz będzie puszczona w Eleven Sports 1. Komentarz będzie w języku polskim, a samo starcie rozpocznie się o godzinie 21:00. Warto podkreślić, że możesz to starcie obejrzeć za darmo w STS TV. Jak to zrobić? O tym akurat piszemy niżej.

Atletico Madryt – Cadiz, transmisja na żywo za darmo

Dzięki naszej współpracy z STS możesz oglądać to spotkanie za darmo u tego bukmachera. Warunki, jakie musisz spełnić, żeby tak się stało, są akurat bardzo proste i wszystko tłumaczymy w specjalnej instrukcji, którą przygotowaliśmy z tej okazji.

  1. Zarejestruj się tutaj: https://zagranie.com/go/sts
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zagraj dowolny zakład bez ryzyka do 234 PLN
  4. Przejdź do sekcji TV
  5. Oglądaj mecz

Atletico Madryt – Cadiz, transmisja online

Transmisja online z meczu Atletico Madryt – Cadiz będzie dostępna w STS TV na stronie tego bukmachera, a także w aplikacji na smartfony. Z niej możesz skorzystać, jak masz urządzenie z systemem Android lub iOS i zalogujesz się w nim na swoje konto.

Atletico Madryt – Cadiz, szanse na zwycięstwo

Skoro już wiesz, gdzie oglądać mecz Atletico Madryt – Cadiz, to nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś jeszcze zobaczył, jakie kursy na tę rywalizację wystawili bukmacherzy. Dlaczego warto to zrobić? Ponieważ obstawiając zakłady zwiększasz emocje z kibicowania. Same kursy z kolei wyglądają w ten sposób:

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 maja 2022 02:17.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Atletico - Cadiz?

Spotkanie Atletico z Cadiz będziesz mógł obejrzeć w STS.

Jak oglądać za darmo Atletico - Cadiz?

Zarejestruj się w STS z kodem ZAGRANIE, obstaw kupon bez ryzyka i przejdź do transmisji!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze