Atletico Madryt – Borussia Dortmund: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 10.04.2024

Atletico - Borussia Dortmund gdzie oglądać

Atletico Madryt – Borussia Dortmund: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? W środowy wieczór czekają nas kolejne emocje związane z Ligą Mistrzów. Na Metropolitano Stadium tamtejsza ekipa prowadzona przez Diego Simeone podejmie gości z Dortmundu. Faworytem są gospodarze, jednak można oczekiwać naprawdę niezłego widowiska. A jeśli chciałbyś obejrzeć ten pojedynek, ale nie wiesz gdzie oglądać Atletico – Borussia, to potrzebne informacje znajdziesz nieco niżej.

Atletico Madryt – Borussia Dortmund na żywo w TV

Zatem gdzie obejrzeć Atletico – Borussia Dortmund na żywo? Tak naprawdę jedyną szansą na zobaczenie nadchodzącego ćwierćfinału Champions League jest posiadanie dostępu w Polsat Sport Premium. Od dłuższego już czasu tylko ta stacja posiada prawa do transmisji Ligi Mistrzów. Co ciekawe dostęp do sportowych kanałów Polsatu dostępny jest również w jednym z pakietów Canal+. Więcej na ten temat znajdziesz nieco niżej. A opisywany pojedynek odbędzie się w środę, 10. kwietnia o 21:00.

baner pod transmisje LM

Atletico Madryt – Borussia Dortmund gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Czy stream online Atletico – Borussia Dortmund również będzie można śledzić live? W tym wypadku również z ofertą wychodzi Canal+ Online, który daje taką możliwość dzięki pakietowi “Wielka Piłka”. Po założeniu tam konta z kodem promocyjnym możesz liczyć na specjalną akcję promocyjną, dzięki której zapłacisz dużo mniej za półroczny pakiet dostępu! A jak wyglądają konkrety? Oto instrukcja krok po kroku:

  1. Zarejestruj się w Canal+ Online z linku https://www.zagranie.com/goto/canalplus
  2. Zaloguj się na konto i wykup subskrypcję
  3. Skorzystaj z pakietu „Wielka Piłka” zawierającego transmisje z Ligi Mistrzów
  4. Płać mniej przez 6 miesięcy, korzystając z promocji!

Gdzie oglądać Atletico Madryt – Borussia Dortmund?

Skoro już wiesz gdzie oglądać Atletico – Borussia Dortmund, to warto także przyjrzeć się innym transmisjom live u bukmacherów na polskim rynku. W końcu u większości z nich można spodziewać się dostępu do meczów i to nie tylko piłkarskich, ale też z innych popularnych dyscyplin. Chodzi między innymi o takie rozgrywki, jak La Liga, Serie A, Ligue 1 i Eredivisie.

Zaloguj się aby dodawać komentarze