Athletic Bilbao – Valencia: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 29.10.2023

Bilbao - Valencia gdzie oglądać

Athletic Bilbao – Valencia: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? W niedzielne popołudnie w La Liga czekają nas ciekawie zapowiadające się starcia. W jednym z nich naprzeciw siebie stanie 6. i 8. drużyna obecnej tabeli. Mimo 3 punktów różnicy pomiędzy tymi ekipami, to gospodarze są murowanym faworytem bukmacherów do zwycięstwa. Czy tak się stanie? Jeśli chciałbyś zobaczyć ten mecz, ale nie wiesz gdzie oglądać Bilbao – Valencia, to wszelkie potrzebne informacje znajdziesz poniżej.

Athletic Bilbao – Valencia gdzie obejrzeć

Zatem gdzie obejrzeć Athletic Bilbao – Valencia zupełnie za darmo? Dostęp do meczów piłkarskich posiadają w naszym kraju między innymi bukmacherzy. Jednym z lepiej zaopatrzonych w tym aspekcie jest STS, który posiada prawa do pokazywania takich lig, jak niemiecka, francuska czy właśnie hiszpańska. Ponadto operator ten wyróżnia się pod względem promocji i bonusów, ale też warto przyjrzeć się aplikacji STS, która jest jedną z lepszych na rynku. A co zrobić, aby mieć darmowy dostęp do meczów u tego operatora? Oto instrukcja:

  1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/goto/sts/ i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Po zalogowaniu się na konto postaw zakład, maksymalnie do 24 godzin przed rozpoczęciem meczu, aby cieszyć się z dostępu do transmisji
  3. Znajdź transmisję Athletic Bilbao – Valencia i oglądaj na żywo w zakładce “Zakłady Live”
Cashback STS do 100 PLN

Athletic Bilbao – Valencia na żywo w TV

Najbliższe starcie Athletic Bilbao – Valencia będzie można śledzić na żywo w TV. Tak samo jak w poprzednim sezonie, tak i teraz dostęp do spotkań La Liga posiada w naszym kraju Canal+ Sport. Znajdziesz tam przynajmniej kilka meczów z każdej kolejki tychże rozgrywek. To jednak nie wszystko, bowiem stacja ta pokazuje również mecze polskiej Ekstraklasy. Natomiast pojedynek pomiędzy Bilbao a Valencią odbędzie się w niedzielę, 29 października o 18:30. A więcej informacji gdzie oglądać La Liga znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Athletic Bilbao – Valencia gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Gdzie jeszcze zobaczyć stream online Athletic Bilbao – Valencia bez żadnych opłat? Wśród bukmacherów oferujących transmisje z meczów piłkarskich wyróżnia się też Superbet. Oferuje on dostęp do takich lig jak Bundesliga czy La Liga. A co zrobić, żeby oglądać transmisje w Superbet TV? Oto instrukcja krok po kroku:

  1. Załóż konto w Superbet z linku https://zagranie.com/goto/superbet i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Zaloguj się na konto gracza
  3. Znajdź mecz Athletic Bilbao – Valencia w zakładce “Live” i włącz transmisję
  4. Ciesz się darmowym dostępem!

Gdzie oglądać Athletic Bilbao – Valencia?

A skoro już wiesz gdzie oglądać Athletic Bilbao – Valencia, to warto przyjrzeć się również innym transmisjom live u bukmacherów na polskim rynku. W końcu niemal każdy legalnie działający operator posiada dostęp do wielu interesujących meczów. Chodzi między innymi o rozgrywki piłkarskie, takie jak La Liga, Bundesliga, Serie A czy Ligue 1 i Eredivisie. Dodatkowo dochodzi dostęp do streamów z turniejów tenisowych, meczów siatkarskich, a także NBA czy NHL, więc jest co oglądać i to zupełnie za darmo!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze