Athletic Bilbao – Osasuna: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 11.05.2024

Athletic Bilbao - Osasuna gdzie oglądać

Athletic Bilbao – Osasuna: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? W ostatnim sobotnim pojedynku La Liga z pewnością będzie się działo. Szczególnie że obie ekipy będą chciały pokazać się z jak najlepszej strony, z racji tego, że ostatnio nie radziły sobie najlepiej. A gdybyś chciał zobaczyć to starcie, ale nie wiesz gdzie oglądać Bilbao – Osasuna, to potrzebne informacje znajdziesz nieco niżej.

Athletic Bilbao – Osasuna gdzie obejrzeć

Zatem gdzie obejrzeć Athletic Bilbao – Osasuna zupełnie za darmo? Najlepiej pod względem transmisji bukmacherskich wypada w naszym kraju STS i to właśnie tam należy szukać interesujących streamów. Znajdziesz tam spotkania z ligi niemieckiej, francuskiej czy hiszpańskiej. A co zrobić, aby mieć darmowy dostęp do meczów w STS TV? Oto instrukcja:

  1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/goto/sts/ i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Po zalogowaniu się na konto postaw zakład, maksymalnie do 24 godzin przed rozpoczęciem meczu, aby cieszyć się z dostępu do transmisji
  3. Znajdź transmisję Athletic Bilbao – Osasuna i oglądaj na żywo w zakładce “Zakłady Live”
Bonus powitalny STS

Athletic Bilbao – Osasuna na żywo w TV

Opisywane starcie Athletic Bilbao – Osasuna będziesz mógł również obejrzeć w telewizji. Z taką opcją do swoich odbiorców wychodzi między innymi Eleven Sports i to właśnie tam znajdziesz nadchodzący, niedzielny pojedynek. Stacja ta oferuje również dostęp do kilku innych rozgrywek piłkarskich, jak Serie A czy Ligue 1. Natomiast potyczka pomiędzy Bilbao – Osasuna odbędzie się w sobotę, 11. maja o 21:00.

Athletic Bilbao – Osasuna gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Stream online Athletic Bilbao – Osasuna będziesz mógł zatem śledzić w STS. Bukmacher ten posiada jedną z najlepiej rozwiniętych zakładek na żywo na polskim rynku i nie powinno dziwić, że będziesz mógł zobaczyć tam opisywane starcie. A żeby oglądać mecze za darmo, wystarczy założyć konto i obstawić zakład do 24 godzin przed rozpoczęciem transmisji. 

Gdzie oglądać Athletic Bilbao – Osasuna?

Skoro poznałeś już potrzebne informacje na temat tego, gdzie oglądać Athletic Bilbao – Osasuna, to warto także przyjrzeć się bliżej temu, co w transmisjach live oferują bukmacherzy. Mianowicie każdy z nich posiada dostęp do przynajmniej kilku rozgrywek piłkarskich, ale nie tylko. Zobaczysz także spotkania NHL czy NBA, a także turnieje tenisowe czy mecze siatkarskie, a wszystko zupełnie za darmo!

Zaloguj się aby dodawać komentarze