Athletic Bilbao – Mallorca: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 06.04.2024

Athletic Bilbao - Mallorca gdzie oglądać

Athletic Bilbao – Mallorca: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? W sobotni wieczór poznamy zwycięzcę Copa del Rey. Naprzeciw siebie stanie 5. i 15. drużyna ligowej tabeli i można być pewnym, że emocji nie zabraknie. Faworytem oczywiście są Baskowie, którzy jeśli zagrają na swoim poziomie, to nie powinni mieć problemów ze zdobyciem pucharu. A jeśli chciałbyś zobaczyć ten mecz, ale nie wiesz gdzie oglądać Athletic Bilbao – Mallorca, to potrzebne informacje znajdziesz poniżej.

Athletic Bilbao – Mallorca gdzie obejrzeć

Zatem gdzie obejrzeć Athletic Bilbao – Mallorca zupełnie za darmo? Mnóstwo interesujących transmisji z meczów znajdziesz między innymi STS. To właśnie możesz śledzić najciekawsze pojedynki z takich lig, jak niemiecka, francuska, hiszpańska czy holenderska, ale też i z Pucharu Niemiec czy Pucharu Króla. Co ciekawe pojedynki te możesz śledzić na stronie internetowej, jak i w aplikacji. A co trzeba zrobić, aby skorzystać z dostępu do darmowych transmisji? Oto instrukcja:

  1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/goto/sts/ i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Po zalogowaniu się na konto postaw zakład, maksymalnie do 24 godzin przed rozpoczęciem meczu, aby cieszyć się z dostępu do transmisji
  3. Znajdź transmisję Athletic Bilbao – Mallorca i oglądaj na żywo w zakładce “Zakłady Live”
Baner na mecz Bilbao - Mallorca

Ponadto na każdego nowego typera czeka specjalny boost kursowy. Mianowicie każdy kto założy konto z kodem promocyjnym i spełni wymogi bukmachera może liczyć na dodatkowe 200 PLN. Wystarczy, że wpłacisz minimum 50 PLN na konto i postawisz zakład SOLO lub AKO z typem na gola jednej z drużyn w finale Pucharu Króla.

Athletic Bilbao – Mallorca na żywo w TV

Najbliższe starcie Athletic Bilbao – Mallorca, będziesz mógł śledzić również w telewizji. Dostęp do Pucharu Króla posiada w naszym kraju TVP Sport i to właśnie tam należy szukać finałowego pojedynku. Oznacza to, że każdy, kto posiada jakikolwiek dekoder TV będzie mógł śledzić ten pojedynek za darmo. A starcie pomiędzy Bilbao a Mallorcą odbędzie się w sobotę, 6. kwietnia o 22:00.

Athletic Bilbao – Mallorca gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Stream online Athletic Bilbao – Mallorca zobaczysz we wspomnianym STS. Oferuje on mnóstwo interesujących pojedynków w transmisjach na żywo i to nie tylko piłkarskich, ale również z wielu różnych dyscyplin. A żeby mieć darmowy dostęp wystarczy założyć tam konto i obstawić przynajmniej jeden kupon do doby przed startem transmisji.

Gdzie oglądać Athletic Bilbao – Mallorca?

Skoro już wiesz gdzie oglądać Athletic Bilbao – Mallorca, warto poznać także inne ligi, dostępne w transmisjach live u bukmacherów. W końcu niemal każdy z nich oferuje dostęp na żywo do meczów i to nie tylko piłkarskich, ale też innych popularnych dyscyplin, takich jak siatkówka, tenis czy hokej. Chodzi między innymi o takie rozgrywki jak NBA czy NHL, a także piłkarskie, jak La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1 i Eredivisie, a wszystko oczywiście za darmo.

Zaloguj się aby dodawać komentarze