Athletic Bilbao – FC Barcelona: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 03.03.2024

Athletic Bilbao - FC Barcelona gdzie oglądać

Athletic Bilbao – FC Barcelona: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? Ostatnie niedzielne spotkanie w La Liga z pewnością przyciągnie przez telewizory miliony fanów. W końcu do walki o kolejne punkty stanie 3. i 5. drużyna obecnej tabeli. W ostatnich miesiącach Baskowie radzą sobie wręcz wyśmienicie i wydaje się, że nie są na straconej pozycji w starciu z Dumą Katalonii. Czy pokażą to na boisku? A więcej informacji na temat tego gdzie oglądać Athletic Bilbao – FC Barcelona znajdziesz w poniższym tekście.

Athletic Bilbao – FC Barcelona gdzie obejrzeć

Zatem gdzie obejrzeć pojedynek Athletic Bilbao – FC Barcelona zupełnie za darmo? Sporej liczby streamów z meczów piłkarskich należy szukać między innymi u bukmacherów, którzy bardzo często mają świetnie rozwinięte zakładki live. Jednym z lepiej zaopatrzonych jest Fortuna, gdzie znajdziesz transmisje z najlepszych lig europejskich. A co trzeba zrobić, aby otrzymać dostęp meczów w Fortuna TV? Oto instrukcja:

  1. Załóż konto w Fortunie z linku https://zagranie.com/goto/fortuna i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Żeby oglądać streamy z meczów musisz posiadać dodatni bilans konta depozytowego oraz postawić kupon w ciągu 7 dni do rozpoczęcia transmisji
  3. Znajdź mecz, który Cię interesuje w zakładce “Zakłady live” i oglądaj go za darmo

Athletic Bilbao – FC Barcelona na żywo w TV

Opisywane starcie Athletic Bilbao – FC Barcelona będziesz mógł oczywiście śledzić na żywo w TV. Z taką opcją do swoich widzów wychodzi między innymi Eleven Sports i to właśnie tam znajdziesz opisywany pojedynek. Stacja ta oferuje także dostęp do kilku innych rozgrywek piłkarskich, jak Serie A czy Ligue 1. Natomiast potyczka pomiędzy Bilbao a Barcą odbędzie się w niedzielę, 3. marca o 21:00.

Athletic Bilbao – FC Barcelona gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Jak już podałem nieco wyżej, stream online Athletic Bilbao – FC Barcelona zobaczysz między innymi w Fortunie. Bukmacher ten posiada świetnie rozwiniętą zakładkę live, gdzie znajdziesz mnóstwo interesujących spotkań. Wystarczy spełnić tylko kilka podstawowych wymogów, jak chociażby obstawienie zakładu i posiadanie środków na koncie gracza, a w zamian będziesz mógł cieszyć się darmowymi transmisjami w najlepszej jakości. Oczywiście wszystkie te mecze obejrzysz w aplikacji Fortuny!

Gdzie oglądać Athletic Bilbao – FC Barcelona?

Skoro poznałeś już potrzebne informacje na temat tego, gdzie oglądać Athletic Bilbao – FC Barcelona, to warto także przyjrzeć się bliżej temu, czego można spodziewać się po transmisjach innych bukmacherów. Mianowicie każdy z nich posiada dostęp do przynajmniej kilku rozgrywek piłkarskich, ale nie tylko. Zobaczysz także spotkania NHL czy NBA, a także turnieje tenisowe czy mecze siatkarskie. Oczywiście po założeniu kont graczy i spełnieniu podstawowych wymogów, możesz liczyć na zupełnie darmowe transmisje!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze