Gdzie oglądać mecz Atalanta – Torino? Czy będzie transmisja w TV? Na te pytania odpowiadamy niżej. W Serie A dojdzie dzisiaj do spotkania z udziałem dwóch ekip, które nie grają na miarę swoich aspiracji. Atalanta może mieć problemy ze znalezieniem się w TOP 6 na koniec sezonu, a Torino może nie załapać się nawet na TOP 10. Która z ekip zgarnie ważny komplet punktów?
grafika na atalanta - torino od superbet
fot. superbet

Atalanta – Torino, gdzie oglądać

W środowy wieczór zobaczymy w akcji dwie ekipy z Serie A, bo dojdzie do spotkania Atalanta – Torino. Na papierze Atalanta jest bardzo mocnym faworytem, ale w ostatnich tygodniach miała dość trudny terminarz i widać, że odczuwa trudy sezonu. Torino jest średniakiem, ale to zespół, który wiele razy pokazywał, że potrafi zaskoczyć nawet najlepszych. Kto więc wygra to starcie? Sprawdź, gdzie oglądać mecz Atalanta – Torino!

Atalanta – Torino, transmisja na żywo w TV

Transmisja w TV z meczu Atalanta – Torino będzie puszczona w Eleven Sport. Komentarz będzie w języku polskim, a samo starcie rozpocznie się o godzinie 20:45. Jeżeli nie masz Elevenu, to możesz skorzystać z Superbet TV i u tego operatora obejrzeć rywalizację tych ekip. Więcej o tym, jak to zrobić, piszemy niżej!

Atalanta – Torino, transmisja na żywo za darmo

Dzięki naszej współpracy z Superbet możesz oglądać mecz Atalanta – Torino za darmo u tego bukmachera. Warunki, jakie musisz spełnić, żeby tak się stało, są akurat bardzo proste i wszystko tłumaczymy w specjalnej instrukcji:

  1. Zarejestruj się tutaj: https://zagranie.com/go/sts
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zagraj dowolny zakład bez ryzyka do 234 PLN
  4. Przejdź do sekcji TV
  5. Oglądaj mecz Atalanta – Torino
Jak więc widzisz, cały proces jest bardzo prosty. Za samą rejestrację w Superbet otrzymasz m.in. specjalny bonus powitalny, więc wygląda to interesująco dla nowych graczy.

Atalanta – Torino, transmisja online

Transmisja online z meczu Atalanta – Torino będzie dostępna w Superbet TV na stronie tego bukmachera, a także w aplikacji na smartfony. Nie trzeba więc spełniać jakiś wysokich wymagań, bo te są dość proste: telefon z Androidem lub iOS i podłączenie do internetu. Zasady są więc bardzo proste, a dzięki dużej dostępności każdy może obejrzeć to starcie, niezależnie od tego, gdzie jest!

Atalanta – Torino, szanse na zwycięstwo

Skoro już wiesz, gdzie oglądać starcie Atalanta – Torino, to nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś jeszcze zobaczył, jakie kursy na tę rywalizację wystawili bukmacherzy. Oferta od polskich operatorów wygląda tak:
Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 maja 2022 04:23.
Zdjęcie: pressfocus
Czy będzie transmisja w TV z meczu Atalanta - Torino?

Spotkanie tych ekip będzie puszczone w Eleven Sports i w Superbet TV!

Jak oglądać za darmo Atalanta - Torino?

Załóż konto w Superbet z kodem ZAGRANIE, przejdź do sekcji TV i oglądaj mecze!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze