Gdzie oglądać mecz Atalanta – Salernitana? Właśnie na to pytanie odpowiedź znajdziesz w poniższym artykule. Gospodarze mają spore szanse na to, żeby zabrać ze sobą komplet punktów, co widać m.in. po kursach bukmacherskich na rywalizację tych ekip. Czy uda się im zgarnąć zwycięstwo? Odpowiedź poznamy wieczorem!

baner na atalanta - salernitana od superbet
fot. superbet

Atalanta – Salernitana, gdzie oglądać

W poniedziałek w Serie A dojdzie do rywalizacji Atalanta – Salernitana, a więc kibice będą świadkami dobrego widowiska, które powinno obfitować w wiele goli. Zdaniem bukmacherów oraz ekspertów większe szanse na zwycięstwo mają gospodarze. Nic w tym dziwnego, gdyż jest to ekipa z lepszymi piłkarzami i grająca ofensywny futbol. Na pewno będzie sprawdzić, jak im pójdzie i gdzie oglądać mecz Atalanta – Salernitana!

Atalanta – Salernitana, transmisja na żywo w TV

Transmisja w TV z meczu Atalanta – Salernitana będzie pokazana w Eleven Sports, które posiada prawa do pokazywania włoskiej ligi w naszym kraju. Trzeba jednak pamiętać, że dostęp do kanałów tej stacji kosztuje kilkadziesiąt PLN miesięcznie, czyli dość sporo. Można jednak skorzystać z darmowych rozwiązań, a jednym z nich jest Fortuna, o której więcej piszemy niżej.

Atalanta – Salernitana, transmisja na żywo, za darmo

Transmisja za darmo z meczu Atalanta – Salernitana będzie do obejrzenia w Superbecie dopiero, gdy spełnisz warunki, jakie stawia ten bukmacher. Nie są one trudne, więc nie powinno być z tym większego problemu, a do tego przygotowaliśmy specjalną instrukcję, w jaki sposób możesz uzyskać dostęp do sekcji TV w Superbecie:
  1. Zarejestruj się tutaj: https://zagranie.com/go/superbet
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Oglądaj mecz Atalanta – Salernitana
Przy okazji zobacz, jakie bonusy bez depozytu proponują bukmacherzy, gdyż można ich trochę zebrać i grając z nimi zwiększyć emocje z oglądania tego spotkania!

Atalanta – Salernitana, transmisja online

Transmisja online ze spotkania Atalanta – Salernitana będzie do obejrzenia w przeglądarce oraz w aplikacji na telefon od Superbecie, a więc możliwości jest sporo. Jak już skorzystasz ze sposobu, który podaliśmy Ci wyżej, to jedyne czego teraz potrzebujesz, to sprawnego internetu. Wtedy transmisja będzie w wysokiej jakości i nie będzie przerywać.

Atalanta – Salernitana, szanse na zwycięstwo

Zanim rozpocznie się spotkanie Atalanta – Salernitana, to możesz jeszcze zerknąć na to, jakie kursy bukmacherskie wystawili na to starcie polscy operatorzy. Ich zdaniem większe szanse na zwycięstwo mają goście, którzy faktycznie na papierze wyglądają na lepszą ekipę. Konkretne mnożniki prezentują się w ten sposób:
Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 maja 2022 02:37.
Zdjęcie: pressfocus
Gdzie oglądać mecz Atalanty z Salernitaną?

Spotkanie Atalanty z Salernitaną będziesz mógł obejrzeć w Superbecie.

O której Atalanta zagra z Salernitaną?

Atalanta zagra z Salernitaną już o godzinie 20:45.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze