Czy będzie transmisja w TV z meczu Atalanta – Napoli? To spotkanie zostanie pokazane w STS, a więcej o tym piszemy niżej. Mini hit Serie A, bo tak śmiało można nazwać rywalizację tych ekip, rozpocznie się o 15:00. Gospodarze są tutaj faworytami, ale czy to się przekuje w ich zwycięstwo? A może drużyna Zielińskiego sprawi niespodziankę?

baner na atalanta - napoli od sts
fot. sts

Atalanta – Napoli, gdzie oglądać

Gdzie oglądać mecz Atalanta – Napoli? To pytanie, nad którym zastanawia się wiele osób. Rywalizacja tych ekip będzie do obejrzenia m.in. w STS, do czego jeszcze wrócimy, bo jest to świetne rozwiązanie, a do tego darmowe! Napoli jest w dość trudnej sytuacji. Po 30 kolejkach ma 63 punkty, czyli o trzy mniej niż pierwszy Milan. Jakby tego było mało, to jeszcze po piętach depcze tej ekipie Inter. Rywalizacja z szóstą Atalantą może więc być kluczowa w walce o mistrzostwo Włoch!

Atalanta – Napoli, transmisja na żywo w TV

Transmisja na żywo w TV z meczu Atalanta – Napoli będzie dostępna w Eleven Sports. To jednak jest płatne rozwiązanie, więc co masz zrobić, jeżeli nie masz możliwości odpalenia tej rywalizacji w Elevenie? Wtedy skorzystaj z STS TV, czyli telewizji od tego bukmachera. Jak zarejestrujesz się u niego z kodem ZAGRANIE, to dostaniesz zakład bez ryzyka i wtedy będziesz mógł obejrzeć spotkanie za darmo!

Atalanta – Napoli, transmisja na żywo za darmo

Transmisja online z meczu Atalanta – Napoli będzie do obejrzenia właśnie w sekcji TV od STS. Jednak, żeby odpalić to starcie u tego bukmachera, musisz najpierw spełnić pewne warunki. Te co prawda są bardzo proste i wszystko dokładnie tłumaczymy niżej, ale pamiętaj, że nie możesz pominąć żadnego kroku:

  1. Załóż konto tutaj: https://zagranie.com/go/sts
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zaloguj się na konto
  4. Zagraj dowolny kupon BEZ RYZYKA
  5. Oglądaj mecz

Całość nie powinna więc zająć Ci więcej niż kilka minut, a dzięki temu będziesz mógł obejrzeć spotkanie tych drużyn bez większych problemów. Warto podkreślić, że jedyne, czego potrzebujesz do korzystania z STS, to sprawnego internetu.

Atalanta – Napoli, transmisja online

Skoro już wiesz, gdzie oglądać mecz Atalanta – Napoli i czy będzie transmisja online, ale nie jesteś przekonany co do tego rozwiązania, to przeczytaj opinie graczy o STS TV. Ci dość jednoznacznie wypowiedzieli się na temat telewizji dostępnej u tego operatora!

Atalanta – Napoli, szanse na zwycięstwo

Atalanta do meczu z Napoli podejdzie co prawda jako delikatny faworyt, ale przecież trzeba pamiętać, że Napoli może tutaj wszystko odwrócić na swoją korzyść. Kursy bukmacherskie na to spotkanie wyglądają z kolei w ten sposób:

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 28 lipca 2022 13:33.
fot. pressfocus

Gdzie oglądać mecz Atalanta - Napoli?

Spotkanie Atalanty z Napoli będziesz mógł obejrzeć w STS!

O której Atalanta zagra z Napoli?

Mecz tych drużyn zaplanowano na godzinę 15:00!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze