Zastanawiasz się, gdzie oglądać mecz Atalanta – Bayer Leverkusen? Jak tak, to dobrze się składa, bo właśnie to tłumaczymy niżej. Gospodarze podejdą do tej rywalizacji jako faworyci, ale swoje atuty muszą jeszcze przekuć w trzy punkty. Włoska drużyna na pewno jednak będzie miała łatwiej ze względu na grę na własnym stadionie.

Liga Europy, Viaplay

Atalanta – Bayer Leverkusen, gdzie oglądać

Atalanta do starcia z Bayerem Leverkusen podejdzie jako faworyt. Włoska drużyna zagra u siebie, dobrze wygląda w sezonie 2021/2022. Gospodarze nie mogą jednak pozwolić sobie na zlekceważenie rywali i wyjść na to starcie w pełni skoncentrowani.

Bayer Leverkusen będzie musiał sobie radzić bez aż pięciu zawodników. Samo to już jest sporym problemem dla niemieckiej ekipy, ale trzeba pamiętać, że Bayer zagra na wyjeździe, a teren jest trudny. Kto sięgnie po zwycięstwo i zaliczkę przed rewanżem?

Atalanta – Bayer Leverkusen, transmisja na żywo w TV

Transmisja z meczu Atalanty z Bayerem Leverkusen będzie puszczona w Viaplay. Ta platforma ma swoją aplikację na telewizory, w której możesz obejrzeć to starcie. Te z kolei rozpocznie się o godzinie 21:00, kiedy to na Gewiss Stadium w Bergamo usłyszymy pierwszy gwizdek sędziego Jovanovica.

Atalanta – Bayer Leverkusen, transmisja na żywo za darmo

Dzięki naszej współpracy z Viaplay możesz obejrzeć za darmo mecz Atalanty z Bayerem Leverkusen. Jest to możliwe jak założysz konto z naszego baneru. Wtedy otrzymasz darmowe 30 dni i na wyciągnięcie ręki masz wszystkie starcia Ligi Europy, a także Ligi Konferencji, czy Bundesligi. Opcji jest więc sporo i na pewno warto rozważyć takie rozwiązanie!

  1. Załóż konto klikając baner (znajduje się wyżej)
  2. Zaloguj się na konto
  3. Oglądaj mecz Atalanta – Bayer Leverkusen

Atalanta – Bayer Leverkusen, transmisja online

Transmisja online z meczu Atalanty z Bayerem Leverkusen będzie pokazana m.in. w przeglądarce oraz w aplikacji mobilnej od Viaplay. To świetne rozwiązanie, na które warto zwrócić uwagę, jeżeli chce się odpalić spotkanie tych ekip. Pamiętaj też, że typy bukmacherskie od Zagranie możesz wykorzystać na starcia Ligi Europy i tym samym zwiększyć emocje z oglądania!

Atalanta – Bayer Leverkusen, szanse na zwycięstwo

Zanim rozpocznie się mecz Atalanta – Bayer, to możesz jeszcze sprawdzić, jakie szanse na zwycięstwo mają obie te ekipy. Zdaniem bukmacherów zwyciężyć powinni tutaj gospodarze, ale czy to się przełoży na spotkanie i faktycznie tak będzie? Trudno to stwierdzić na ten moment, ale same kursy wyglądają tak:

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 maja 2022 09:24.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Atalanta - Bayer?

To spotkanie zostanie pokazane w Viaplay.

O której Atalanta zagra z Leverkusen?

Mecz tych drużyn zaplanowano na godzinę 21:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze