Atalanta – Bayer Leverkusen: 300 zł za zwycięzcę finału Ligi Europy

Bonus na Atalanta - Bayer Leverkusen

Czas na wielki finał Ligi Europy. Na Aviva Stadium w Dublinie naprzeciw siebie stanie Atalanta i Bayer Leverkusen. Faworytem bukacherów jest niemiecka ekipa, która do tej pory nie przegrała ani jednego spotkania w rozgrywkach 2023/2024. A z okazji tego starcia, nowi gracze w Fortunie mogą liczyć na coś specjalnego. Szczegóły na temat akcji promocyjnej znajdziesz nieco niżej.

Fortuna baner na Atalanta - Leverkusen

Bonus 300 PLN za wskazanie zwycięzcy meczu Atalanta – Bayer Leverkusen od Fortuny!

Z okazji finałowego starcia w Lidze Europy. Fortuna przygotowała specjalną promocję dla nowych użytkowników. Wystarczy założyć tam konto z kodem promocyjnym i spełnić kilka wymogów regulaminowych, a w zamian otrzymasz dostęp do boostu kursowego na zwycięstwo wybranej drużyny. Jeśli podasz poprawny typ, to na Twoje konto wpadnie dodatkowe 300 PLN. Co konkretnie trzeba zrobić? Oto instrukcja:

  1. Załóż konto w Fortunie z linku https://zagranie.com/goto/fortuna/?profile=Offers&subprofile=promo3 i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Przejdź pełną rejestrację i zaakceptuj przynajmniej jedną zgodę na komunikację (SMS i/lub mail)
  3. Wpłać przynajmniej 30 PLN w pierwszym depozycie
  4. Postaw pierwszy zakład SOLO na zwycięzcę meczu Atalanta – Bayer Leverkusen (w regulaminowym czasie gry)
  5. Minimalna stawka kuponu to 2 PLN
  6. Jeżeli wygrasz, otrzymasz 300 PLN w punktach FKP!
Fortuna kupon na Atalanta - Bayer

Jeśli dalej nie jesteś pewny co do warunków promocji, to zachęcam do zapoznania się z regulaminem Fortunym, dostępnym pod adresem https://www.efortuna.pl/file/66447017f54ffd19932eb518.

Zaloguj się aby dodawać komentarze