Aston Villa – Wolves: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 30.03.2024

Douglas Luiz podczas meczu

Gdzie oglądać Aston Villa – Wolves? Sobota z 30. kolejką Premier League zapowiada się wybornie, a jednym z najciekawszych meczów tego dnia będzie rywalizacja Aston Villi z Wolves! To właśnie o tym starciu w kontekście transmisji w TV i streamów online przeczytacie w poniższym artykule. Zapraszam więc do sprawdzenia, gdzie oglądać Aston Villa – Wolves na żywo!

Aston Villa – Wolves, transmisja na żywo w TV

Po zakończeniu marcowych zgrupowań reprezentacyjnych przyszła pora na kolejne kolejki w ramach rozgrywek klubowych. Akurat w Premier League czeka nas aż 8 sobotnich potyczek, a rywalizacja Aston Villi z Wolves zapowiada się do prawdy świetnie! Start tego spotkania został wyznaczony na 30. marca 2024 roku na godzinę 18:30 polskiego czasu. Co wiadomo o transmisji na żywo w TV? Niestety omawianej batalii w Polsce nie znajdziemy na żadnym programie telewizyjnym i standardowo już, starcie Premier League będzie można śledzić w formie legalnego streamu online – do tego zagadnienia przechodzę już za momencik!

Aston Villa – Wolves: transmisja i stream online za darmo

Zapowiedziałem przed sekundą temat streamów online, zatem powiedzmy sobie nieco więcej o transmisji dostępnej w Internecie. Jeszcze przez jakiś czas wszystkie prawa transmisyjne odnośnie Premier League są w rękach operatora Viaplay. Ma on swój własny serwis streamingowy, na którym można więc oglądać absolutnie wszystkie mecze angielskiej ekstraklasy z polskim komentarzem i w jakości HD. Niestety jednak Viaplay jest serwisem płatnym i za darmo nie znajdziemy u niego transmisji z meczu Aston Villa – Wolves. A jak wyglądają aktualne kursy bukmacherskie na to starcie?

Aston Villa
Mar 30, 2024
18:30
Wolverhampton
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 16:06, 29 marca 2024 16:06.

Gdzie oglądać Aston Villa – Wolves?

Jeżeli mieliście wątpliwości odnośnie tego, gdzie oglądać Premier League, jak i sobotnią rywalizację na Villa Park, to mam nadzieję, że w tym artykule znaleźliście najważniejsze informacje o możliwości zobaczenia tego meczu na żywo. Podobnie jak wszystkie inne starcia ligi angielskiej, tak i ten mecz dostępny będzie w formie legalnego streamu online w serwisie streamingowym Viaplay. Niestety zabraknie transmisji w TV, ponieważ stacja Canal+ w ten weekend pokaże inne mecze. Mimo to życzę jak największych emocji i jak najlepszego spotkania w Birmingham!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze