Aston Villa – Tottenham: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 13.05.2023

Harry Kane podczas meczu ligowego

Gdzie oglądać Aston Villa – Tottenham? Jednym z hitów najbliższej kolejki angielskiej Premier League z pewnością będzie starcie w Birmingham, gdzie tamtejsza Aston Villa zmierzy się z Tottenhamem. Będzie to rywalizacja dwóch ciekawych drużyn, które biją się o miejsce w europejskich pucharach, a obejrzenie owego meczu na żywo powinno dostarczyć kibicom masy emocji! A gdzie i w jaki sposób znaleźć transmisję i stream z tego starcia? Zapraszam do sprawdzenia!

Aston Villa – Tottenham, transmisja na żywo w TV

Jak już wspomniałem, spotkanie Aston Villi z Tottenhamem będzie z gatunku tych o 6 punktów. Obydwa zespoły biją się bowiem o miejsce w europejskich pucharach, chociaż to ekipa gospodarzy zdaje się być nieznacznym faworytem tego starcia. Niemniej jednak na pewno warto będzie obejrzeć owe spotkanie na żywo, a jego początek zaplanowany został na godzinę 16:00 polskiego czasu. Niestety nie znajdziemy transmisji telewizyjnej na żadnym polskim kanale TV, jednak nim powiem, jak i gdzie obejrzeć to starcie, sprawdźcie koniecznie opinie o bukmacherze Superbet, gdzie obstawicie dowolne typy piłkarskie!

Aston Villa – Tottenham: transmisja i stream online za darmo

A więc, co z innymi opcjami transmisji, w tym ze streamami online? Taka transmisja internetowa będzie dostępna w Polsce i co więcej, będzie ona w pełni legalna i bezpieczna. Nie zobaczymy jej jednak w serwisie Canal+, ale na internetowej stronie operatora Viaplay! Posiada on bowiem prawa transmisyjne do absolutnie wszystkich spotkań angielskiej ekstraklasy w kampanii 2022/23 i jeżeli jesteście zadeklarowanymi fanami tych rozgrywek, to skorzystanie z poniższej opcji będzie dla Was możliwie najlepszym rozwiązaniem – wszystkie streamy online w Viaplay są pokazywane w jakości HD i puszczane z polskim komentarzem znakomitych ekspertów! Jak obejrzeć zawody na Villa Park właśnie w taki sposób?

  1. Zarejestruj się z tego miejsca –> https://zagranie.com/goto/viaplay
  2. Zaloguj się na konto
  3. Przejdź do sekcji TV
  4. Oglądaj mecz Aston Villa – Tottenham

Gdzie oglądać Aston Villa – Tottenham?

Ostatnim, godnym polecenia sposobem na obejrzenie spotkania Aston Villa – Tottenham jest wybranie transmisji na urządzenia mobilne! Ta również będzie dostępna w serwisie Viaplay, który to ma w ofercie własną aplikację mobilną na smartfony i tablety z systemem IOS lub Android. Zaistalowanie jej i zalogowanie się na konto jest banalnie proste, a po wszystkim zyskacie dostęp do meczów Premier League i nie tylko. Sprawdźcie również pozostałe transmisje u polskich bukmacherów, a ja życzę Wam już miłego oglądania!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze