Aston Villa – Nottingham: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 24.02.2024

Ollie Watkins podczas meczu

Gdzie oglądać Aston Villa – Nottingham? Po ostatnim ligowym zwycięstwie zespół Aston Villi postara się pójść za ciosem i w kolejnym starciu ograć u siebie Nottingham Forest. Sam mecz zapowiada się ciekawie, a w poniższym tekście przeczytacie o tym, gdzie i w jaki sposób będzie można legalnie zobaczyć to starcie na żywo! Zapraszam więc do sprawdzenia szczegółów.

Aston Villa – Nottingham, transmisja na żywo w TV

Starcie Aston Villi z Nottingham będzie oczywiście tylko jednym z kilku sobotnich meczów na poziomie Premier League. Obydwa kluby są po zwycięstwach odniesionych w poprzedni weekend, a sam mecz na Villa Park powinien być ciekawy i dostarczyć wielu emocji! Starcie to rozpocznie się w najbliższą sobotę, czyli 24. lutego 2024 roku o godzinie 16:00 polskiego czasu. Niestety w Polsce nie znajdziemy nigdzie transmisji w TV z tej rywalizacji. Będzie można za to wykorzystać legalny i bezpieczny stream online, jednak zanim więcej na jego temat, aktualne kursy bukmacherskie na sobotnie starcie w Birmingham:

Aston Villa – Nottingham: transmisja i stream online za darmo

Zapowiedziałem przed sekundą temat streamów online, zatem powiedzmy sobie nieco więcej o transmisji dostępnej w Internecie. Jeszcze przez jakiś czas wszystkie prawa transmisyjne odnośnie Premier League są w rękach operatora Viaplay. Ma on swój własny serwis streamingowy, na którym można więc oglądać absolutnie wszystkie mecze angielskiej ekstraklasy z polskim komentarzem i w jakości HD. Niestety jednak Viaplay jest serwisem płatnym i za darmo nie znajdziemy u niego transmisji z meczu Aston Villa – Nottingham Forest.

Gdzie oglądać Aston Villa – Nottingham?

Mam nadzieję, że w tekście znaleźliście wiedzę, której pierwotnie szukaliście i wiecie już, gdzie oglądać Aston Villa – Nottingham na żywo i w legalny sposób. Niestety w przypadku potyczek Premier League polski rynek nie oferuje zbyt wielu opcji, bo są to najwyżej transmisje u dwóch wydawców. W tym konkretnym przypadku mamy do dyspozycji wyłącznie stream online w seriwise streamingowym Viaplay. Wierni kibice ligi angielskiej na pewno z niego skorzystają, a ja na koniec polecam zerknąć na inne transmisje bukmacherów, by nie przegapić żadnego piłkarskiego hitu w ten weekend!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze