Aston Villa – Manchester United: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 11.02.2024

Piłkarze United ustawiający mur

Gdzie oglądać Aston Villa – Manchester United? Niewątpliwie jednym z hitów 24. kolejki Premier League będzie rywalizacja w Birmingham, gdzie to Aston Villa zmierzy się z Manchesterem United! Starcie to z pewnością zainteresuje wielu kibiców, a ja w poniższym artykule podpowiem gdzie i w jaki sposób będzie można obejrzeć je na żywo! Zapraszam zatem do sprawdzenia szczegółów.

Aston Villa – Manchester United, transmisja na żywo w TV

Rywalizacja Aston Villi z Manchesterem United zapowiada się kapitalnie i zaryzykowałbym tezę, że mówimy o najciekawszym spotkaniu 24. kolejki Premier League. Czerwone Diabły ostatnio wróciły do wysokiej formy i są niepokonane od 5 gier, w których zdobywały masę goli! Samo starcie w Birmingham rozpocznie się w niedzielę, 11. lutego 2024 roku o godzinie 17:30 polskiego czasu. Jeżeli idzie o transmisję w TV, taka niestety nie będzie dostępna, ponieważ stacja Canal+ zdecydowała się w tej kolejce pokazać inne mecze ligi angielskiej. Bez przeszkód będzie można jednak zobaczyć omawianą potyczkę w Internecie za sprawą streamu online, o czym więcej za moment!

Aston Villa – Manchester United: transmisja i stream online za darmo

Zapowiedziałem przed sekundą temat streamów online, zatem powiedzmy sobie nieco więcej o transmisji dostępnej w Internecie. Jeszcze przez jakiś czas wszystkie prawa transmisyjne odnośnie Premier League są w rękach operatora Viaplay. Ma on swój własny serwis streamingowy, na którym można więc oglądać absolutnie wszystkie mecze angielskiej ekstraklasy z polskim komentarzem i w jakości HD. Niestety jednak Viaplay jest serwisem płatnym i za darmo nie znajdziemy u niego transmisji z meczu Aston Villa – Manchester United. A jak wyglądają aktualne kursy bukmacherskie na to starcie?

Gdzie oglądać Aston Villa – Manchester United?

Podsumowując więc wymienione w tym tekście informacje, okazuje się, że mecz Aston Villa – Manchester United na żywo i legalnie będzie w naszym kraju dostępny, ale tylko w jednym miejscu. Serwis Viaplay jest w posiadaniu 100% praw transmisyjnych do Premier League, podczas gdy na Canal+ znajdziemy po 2 spotkania na każdą kolejkę. W tym przypadku skorzystać można więc tylko ze streamu online na wspomnianej stacji Viaplay. Mam nadzieję, że treść tego artykułu pomogła Wam dowiedzieć się, gdzie oglądać Premier League. Powodzenia i masy emocji w niedzielny wieczór!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze