Aston Villa – Manchester United: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 06.11.2022

Ronaldo w meczu z Realem Sociedad

Gdzie oglądać Aston Villa – Manchester United? Wszystko wskazuje na to, że jednym z najciekawszych spotkań 15. kolejki Premier League będzie to pomiędzy Aston Villą, a Manchesterem United. W roli szkoleniowca The Villans zadebiutuje Unai Emery, co dodatkowo zachęca do obejrzenia tego starcia. A gdzie będzie można je zobaczyć na żywo w TV? Między innymi o tym przeczytacie w poniższym tekście.

Mecz Aston Villi z Manchesterem United to jedno z pięciu, zaplanowanych na niedzielę potyczek 15. kolejki Premier League. Spotkanie to będzie można zobaczyć na żywo w TV, a wszystko to dzięki operatorowi Viaplay. Jak zarejestrować się na jego stronie i zobaczyć mecz w Birmingham na żywo?

  1. Zarejestruj się z tego miejsca –> https://zagranie.com/goto/viaplay
  2. Zaloguj się na konto
  3. Przejdź do sekcji TV
  4. Oglądaj mecz Aston Villa – Manchester United

 

Aston Villa – Manchester United, transmisja na żywo w TV

Jeśli chodzi o transmisję w TV, to w naszym kraju będzie ona dostępna dzięki ofercie operatora Viaplay! Serwis ten pokaże mecz Aston Villi z Manchesterem United na żywo, a zobaczyć będzie go można po zarejestrowaniu się na jego stronie. Dodać należy, iż zawody w Birmingham zaplanowano na niedzielę i rozpoczną się one o godzinie 15:00!

Aston Villa – Manchester United: transmisja i stream online za darmo

Jak już wspomniałem wyżej, transmisja ze spotkania Aston Villa – Manchester United będzie dostępna w Viaplay, która jest całkowicie legalną i bezpieczną opcją. Oprócz meczów ligi angielskiej, na owej stacji zobaczycie też masę innych, ciekawych rozgrywek na czele z niemiecką Bundesligą, Ligą Europy, czy Ligą Konferencji. Co istotne, rejestracja w Viaplay trwa dosłownie kilka minut, a w zamian umożliwi Wam oglądanie streamów online z hitowych meczów Premier League! Korzystając z tej opcji, nie będziecie więcej musieli szukać osobnych transmisji ze spotkań ligi angielskiej!

Gdzie oglądać Aston Villa – Manchester United?

Spotkanie Aston Villi z Chelsea obejrzeć możecie w Viaplay, która to platforma oferuje wiele opcji transmisji. Omawiany mecz zobaczyć możecie bowiem w TV z funkcją SMART, ale również na komputerze, laptopie, czy wreszcie smartfonie z systemem Android lub IOS. Jak więc widzicie, opcji jest naprawdę sporo, a przed wybraniem jednej z nich, zerknijcie na naszą zapowiedź i analizę tego meczu! Powodzenia!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze