Aston Villa – Manchester United: 300 zł za gola dowolnej drużyny w STS!

Bruno podający piłkę

Jednym z najciekawszych meczów 24. kolejki Premier League będzie rywalizacja na Villa Park, gdzie tamtejsza Aston Villa zagra z Manchesterem United. Teraz w ramach promocji bukmachera STS możecie bramkę dowolnej drużyny i zgarnąć 300 PLN w bonusie! Poniżej wszystkie zasady i szczegóły wzięcia udziału w takiej promocji od najpopularniejszego bukmachera w kraju.

baner na Aston Villa - United

Niedzielne spotkanie Aston Villi z Manchesterem United zapowiada się kapitalnie, a bukmacher STS nowym graczom daje możliwość zgarnięcia 300 PLN bonusu przy jego okazji! Warunkiem otrzymania takiej nagrody jest poprawne wskazanie drużyny, która zdobędzie bramkę, a więcej szczegółów na temat promocji odnajdziecie pod spodem:

  1. Rozpocznij rejestrację w STS klikając w tym miejscu.
  2. Podczas zakładania konta koniecznie użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zaakceptuj wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszej wpłaty o wartości minimum 50 PLN
  5. Postaw pierwszy kupon na swoim koncie zawierający zakład na gola dowolnej drużyny w meczu Aston Villa – Manchester United.
  6. Minimalna stawka kuponu to 2 PLN
  7. Jeżeli Twój zakład będzie wygrany, to STS wypłaci Ci aż 300 PLN bonusu!

Aston Villa jest po wyraźnej porażce w Pucharze Anglii z londyńską Chelsea, zaś Manchester United w ostatnim spotkaniu pewnie pokonał West Ham 3:0! Mimo wszystko bukmacherzy większe szanse dają ekipie z Birmingham, ale bonusu 300 PLN za prawidłowo obstawiony zakład na gola wybranego klubu nie znajdziecie nigdzie indziej, niż w STS! Polecam zatem skorzystać z promocji i życzę samych trafionych typów!

Aby poprawnie skorzystać z promocji, zastosuj się do warunków promocji. W tekście przedstawiono jej skrócony opis, więc jeśli masz wątpliwości co do jej działania, napisz do nas lub sprawdź pełny regulamin u bukmachera STS!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze