Aston Villa – Liverpool: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 13.05.2024

Andy Robertson biegnący z piłką

Gdzie oglądać Aston Villa – Liverpool? Ostatnim starciem w ramach 37. kolejki Premier League będzie rywalizacja w Birmingham, gdzie miejscowa Aston Villa zmierzy się z Liverpoolem! Spotkanie to zapowiada się wybornie, a ja w poniższym tekście opowiem o tym, gdzie i w jaki sposób obejrzeć ten mecz na żywo w różnych formach. Zapraszam zatem do lektury.

Cana+ banner Marciniak Ekstraklasa

Aston Villa – Liverpool, transmisja na żywo w TV

Rywalizacja w Birmingham zakończy 37. kolejkę Premier League, a starcie to będzie szalenie istotne szczególnie dla gospodarzy. Zwycięstwo zapewni Aston Villi awans do Ligi Mistrzów, natomiast Liverpool nie ma już nawet matematycznych szans na sięgnięcie po mistrzostwo Anglii. Sama batalia ma rozpocząć się 13. maja 2024 roku o godzinie 21:00 polskiego czasu. W naszym kraju omawiane starcie obejrzeć będzie można na żywo w TV! Tego rodzaju transmisję znajdziemy na Canal+ Sport, a przecież nie będzie to jedyne rozwiązanie! Co wiadomo o legalnych streamach online? Przejdźmy do tej kwestii!

Aston Villa – Liverpool: transmisja i stream online za darmo

Zgodnie z zapowiedzią, przechodzę do zagadnienia streamów online w Internecie. Rywalizacja Aston Villi z Liverpoolem zostanie pokazana na dwóch platformach streamingowych w sieci! Nie będzie to co prawda transmisja na Superbet TV, ponieważ prawa do pokazywania gier ligi angielskiej posiada w naszym kraju Viaplay, jak i Canal+ Online. Jako serwis współpracujemy z tym drugim operatorem i obecnie możecie nabyć miesięczny dostęp do usług Canal+ Online w promocyjnej cenie! Tam znajdziecie po 2 starcia ligi angielskiej na kolejkę i w ofercie będzie właśnie starcie Aston Villi z Liverpoolem! Wszystkie szczegóły na temat promocyjnej oferty pod spodem:

  1. Zarejestruj się z linku https://www.zagranie.com/goto/canalplus
  2. Zaloguj się na swoje konto
  3. Wykup subskrypcję, korzystając z pakietu promocyjnego
  4. Znajdź mecz Aston Villa – Liverpool i ciesz się emocjami!

Gdzie oglądać Aston Villa – Liverpool?

Finalnie wychodzi więc na to, że rywalizację Aston Villi z Liverpoolem będziemy mogli oglądać na żywo na platformie streamingowej Viaplay, jak i Canal+ Online! Sytuacja z prawami transmisyjnymi wygląda w ten sposób, że tylko 2 mecze na kolejkę pokazywane są na sportowych antenach Canal+, a absolutnie wszystkie starcia zobaczymy właśnie w Viaplay! W tym przypadku skorzystać będziemy mogli z obu platform, co jest na pewno dodatkowym plusem. Na sam koniec polecam zerknąć na najlepsze transmisje u bukmacherów i życzę oczywiście jak największych emocji podczas poniedziałkowego starcia Premier League!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze