Aston Villa – Lille: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 11.04.2024

Morgan Rodgers prowadzący piłkę

Gdzie oglądać Aston Villa – Lille? Liga Konferencji cieszy się oczywiście wyraźnie mniejszym zainteresowaniem kibiców, aniżeli Liga Europy. Ćwierćfinałowa batalia Aston Villi z Lille jest jednak bardzo ciekawą alternatywą na czwartkowy wieczór, a ja w poniższym tekście podpowiem, gdzie i w jaki sposób będzie można obejrzeć ten mecz na żywo. Zapraszam zatem do lektury.

Aston Villa – Lille, transmisja na żywo w TV

Rywalizacja Aston Villi z Lille jawi się jako najciekawszy ćwierćfinał Ligi Konferencji i na pewno stać będzie na bardzo wysokim poziomie piłkarskim! Wszak obydwa kluby w swoich ligach walczą o miejsca w najlepszej czwórce i z reguły proponują ofensywną i ciekawą piłkę! Mecz w Birmingham rozpocznie się natomiast 11. kwietnia 2023 roku o godzinie 21:00 czasu polskiego. Co wiadomo o transmisji w TV na żywo? Niestety w takiej formie spotkanie nie będzie dostępne, jednak nic straconego, bo w sieci bez problemu znajdziemy legalny i bezpieczny stream online!

Aston Villa – Lille: transmisja i stream online za darmo

Wspomniałem o dostępności streamu online w Internecie, a zatem przejdźmy do tego zagadnienia i powiedzmy sobie nieco więcej na ten temat. W sezonie 2023/24 prawa do pokazywania gier Ligi Konferencji, jak i Ligi Europy posiada stacja Viaplay i to właśnie na jej platformie znajdziemy omawiane spotkanie na żywo. Mówimy tu oczywiście o bezpiecznej i legalnej opcji, jednak niestety również o konieczności zapłaty. Miesięczny dostęp do usług Viaplay w chwili obecnej kosztuje 55 PLN. Na marginesie, pod spodem znajdziecie aktualne kursy bukmacherskie na mecz w Birmingham:

Gdzie oglądać Aston Villa – Lille?

Mam nadzieję, że w tekście znaleźliście niezbędne i przydatne informacje o tym, gdzie oglądać Aston Villa – Lille na żywo. Okazuje sie, że podobnie jak w przypadku innych gier we wspomnianych rozgrywkach, tak i mecz The Villans z Francuzami dostępny będzie do obejrzenia na żywo tylko i wyłącznie w serwisie streamingowym Viaplay. Innych legalnych opcji na polskim rynku niestety nie znajdziemy, lecz polecam zerknąć na transmisje bukmacherów, gdzie za free oglądać można wiele innych ciekawych gier piłkarskich! Dzięki za uwagę i jak największych emocji w czwartkowy wieczór!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze