Aston Villa – Everton: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 27.09.2023

Pau Torres podczas spotkania z Chelsea

Gdzie oglądać Aston Villa – Everton? Emocji związanych z angielskim futbolem w środę brakować nie będzie, a to z uwagi na spotkania Carabao Cup! W meczu 1/16 finału tych rozgrywek, ekipa Aston Villi zmierzy się z Evertonem. Jeżeli macie ochotę zobaczyć ten mecz na żywo, to w poniższym tekście przeczytacie o wszystkich rozwiązaniach dotyczących transmisji i streamów online. Sprawdźcie więc koniecznie!

Aston Villa – Everton, transmisja na żywo w TV

Spotkanie Aston Villi z Evertonem zapowiada się jako jedno z najciekawszych, jeśli idzie o środowe mecze we wszystkich rozgrywkach. A dla polskich kibiców będzie to przecież dobra okazja, by zobaczyć w akcji Matty’ego Casha i pozostałych rywali Legii w Lidze Konferencji! Mecz Aston Villa – Everton rozpocznie się punktualnie 27. września 2023 roku o godzinie 20:45 polskiego czasu. Bardzo popularną formą transmisji jest ta telewizyjna, jednak w tym przypadku nie będziemy mieli do takowej dostępu.

Aston Villa – Everton: transmisja i stream online za darmo

Mam jednak bardzo dobrą informację, gdyż mecz ten będzie dostępny na żywo i z polskim komentarzem. Nie mówię tu jednak o transmisji w TV, ale o streamie online. Prawa do pokazywania gier Carabao Cup do końca 2023 roku posiada serwis streamingowy Viaplay i to właśnie na jego portalu będziemy w stanie obejrzeć zmagania Aston Villi z Evertonem. Oczywiście wspomniany stream online nie będzie darmowy, ale będzie wymagał wykupienia subskrypcji. Już teraz przedstawiam jednak kursy na omawiane spotkanie, którego faworytami będą zdaniem bukmacherów piłkarze Aston Villi:

Gdzie oglądać Aston Villa – Everton?

Niestety legalnych i bezpiecznych alternatyw dla streamu online w Viaplay na polskim rynku brakuje. Rozgrywki Carabao Cup pokazywane są tylko i wyłącznie na wspomnianym portalu i nigdzie indziej nie znajdziemy darmowej transmisji. Wydaje się jednak, że samo spotkanie na Villa Park powinno być ciekawym widowiskiem! Ja zachęcę jeszcze do zerknięcia na darmowe transmisje live u bukmacherów. Tam również znajdziecie ciekawe spotkania piłkarskie. Powodzenia i masy emocji w środowy wieczór!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze