Gdzie obejrzeć mecz Aston Villa – Everton? Wśród naszych czytelników znajdzie się wielu miłośników angielskiej piłki, a więc przede wszystkim Premier League. W sobotę odbędzie się aż 7 spotkań ligi angielskiej, a tym pierwszym będzie spotkanie Aston Villi z Evertonem. W tekście poniżej dowiesz się, gdzie obejrzeć owe zawody, a także przeczytasz o terminie spotkania. Zapraszam do lektury.

Aston Villa – Everton, gdzie obejrzeć?

Gdzie możesz zobaczyć sobotnie spotkanie Aston Villi z Evertonem? Od tego sezonu wszystkie mecze Premier League, a więc także to, konkretne spotkanie pokaże Viaplay. Jeśli więc masz ochotę obejrzeć w akcji Matty’ego Casha i spółkę, skorzystaj z pakietu powyższej stacji! Jak tego dokonać?

  1. Zarejestruj się z tego miejsca –> https://zagranie.com/go/viaplay
  2. Zaloguj się na konto
  3. Przejdź do sekcji TV
  4. Oglądaj Aston Villa – Everton

baner viaplay na PL

Aston Villa – Everton, transmisja na żywo w TV

Z pewnością zdecydowana większość zainteresowanych zechce obejrzeć spotkanie Aston Villi z Evertonem w telewizji. Nic prostszego! Powyżej opisaliśmy w jaki sposób otrzymać dostęp do omawianego spotkania, za pomocą pakietu Viaplay – gdy już otrzymacie dostęp do meczów Premier League, a więc także do rywalizacji na Villa Park, wystarczy włączyć odbiornik o godzinie 13:30 i emocjonować się spotkaniem The Villans z The Toffies!

Aston Villa – Everton: transmisja i stream online za darmo

Omawiane starcie powinno dostarczyć nam wielu emocji i rozbudzić nasze apetyty na pozostałe, sobotnie mecze. Aston Villa jest bowiem po porażce z Bournemouth i zrobi wszystko, by wygrać pierwszy mecz tego sezonu przed własną publicznością, zaś Everton postara się zatrzeć złe wrażenie po meczu z Chelsea. Wszystko wskazuje więc na to, że omawiana rywalizacja będzie wyrównanym i pasjonującym widowiskiem, a zobaczyć ją możecie, korzystając z oferty Viaplay, która w tym sezonie posiada prawa telewizyjne do wszystkich meczów Premier League!

Gdzie oglądać Aston Villa – Everton?

Stacja Viaplay jest stosunkowo nową marką na polskim rynku. Oznacza to, że korzystając z jej oferty, możecie zobaczyć spotkanie Aston Villi z Evertonem, gdziekolwiek jesteście. Mecz ten obejrzycie na smartfonie z systemem IOS lub Android, ale także na komputerze, czy telewizorze z funkcją SMART. Wybór jest więc spory, a sobotnie spotkanie rozpocznie się już o godzinie 13:30. Jeśli chcecie obejrzeć pozostałe mecze ligi angielskiej, sprawdźcie, jacy bukmacherzy oferują transmisję z ich przebiegu!

fot. Pressfocus

Kiedy rozpocznie się mecz Aston Villi z Evertonem?

Mecz Aston Villi z Evertonem rozpocznie się w sobotę o godzinie 13:30.

Gdzie mogę obejrzeć mecz Aston Villa - Everton?

Mecz Aston Villa - Everton obejrzeć możesz w Viaplay.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze