Gdzie obejrzeć mecz Aston Villa – Chelsea? Zobacz, co wiadomo o transmisji w TV i streamie online – wszystkiego dowiesz się z tego artykułu. W niedzielę w Premier League dojdzie do kilku hitowych starć. W jednym z nich Aston Villa na własnym stadionie podejmie Chelsea. The Blues są mocnymi faworytami, ale w obliczu ostatnich problemów kadrowych mogą mieć tutaj spory problem z osiągnięciem dobrego wyniku.

Aston Villa – Chelsea: gdzie oglądać dzisiaj?

W niedzielę w Premier League czeka nas spotkanie pomiędzy Aston Villą, Chelsea. Obie te ekipy grają futbol, który dobrze się ogląda i dlatego też właśnie kibice po tej rywalizacji oczekują dobrego show. Tym razem mecz The Blues obejrzysz w Canal+ Sport, a niżej pokazujemy, jak możesz zyskać dostęp do tej platformy na aż 30 dni. Dzięki temu bukmacherowi nie będziesz musiał płacić za abonament!

Aston Villa – Chelsea: gdzie obejrzeć za darmo?

Gdzie obejrzeć za darmo mecz Aston Villa – Chelsea? Spotkanie tych ekip zostanie pokazane w Canal+ Sport, a tutaj przedstawiamy właśnie instrukcję do Canal+ Sport, co musisz zrobić, żeby nie płacić za dostęp!

  1. Wejdź w ten link: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Następnie podaj kod ZAGRANIE
  3. W kolejnym kroku zweryfikuj swoje dane (masz na to siedem dni)
  4. Zagraj w tym czasie dowolny kupon
  5. Zgłoś się na czat gracza po voucher
  6. Wykorzystaj voucher na 30 dni do Canal+ Online
  7. Oglądaj mecz Chelsea – Manchester United

baner ewinner voucher canal+ online

Aston Villa – Chelsea: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Z całą pewnością spotkanie Aston Villi z Chelsea powinno obfitować w wiele emocji i bramek. W końcu obie ekipy grają ofensywny futbol, który podoba się wielu kibicom. Pamiętaj też, że w TV możesz odpalić Canal+ Online. Wystarczy pobrać aplikację na telewizor.

Aston Villa – Chelsea: stream na żywo online

Nie wiesz, gdzie w trakcie podróży obejrzeć stream online z meczu Aston Villa – Chelsea? Spotkanie AV z The Blues będzie streamowane online właśnie na Canal+ Online, a ta platforma ma swoją świetną aplikację mobilną.

Aston Villa – Chelsea: zapowiedź meczu

Dzięki rejestracji możesz odebrać w eWinner zakład bez ryzyka, z którym obstawisz to spotkanie i nie będziesz musiał się martwić o wyniki meczów. Przed startem tej rywalizacji zerknij jeszcze na kursy, jakie wystawili polscy operatorzy.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 1 sierpnia 2022 05:37.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie obejrzeć mecz Aston Villa - Chelsea?

Starcie Aston Villi z Chelsea będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Sport.

Kto jest faworytem w tym spotkaniu?

W meczu Aston Villi z Chelsea większe szanse na zwycięstwo mają goście.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze