Aston Villa – Alkmaar: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 09.11.2023

Matty Cash prowadzący piłkę

Gdzie oglądać Aston Villa – Alkmaar? Po wygranym przez Legię meczu ze Zrinjskim, sytuacja w “polskiej” grupie na półmetku rywalizacji jest bardzo ciekawa! Oczywiście wciąż faworytami do awansu pozostają piłkarze Aston Villi, którzy w najbliższy czwartek ponownie zmierzą się z holenderskim AZ Alkmaar. W poniższym tekście odnajdziecie informacje odnośnie tego, gdzie i w jaki sposób włączyć ten mecz na żywo. Zapraszam zatem do sprawdzenia.

Aston Villa – Alkmaar, transmisja na żywo w TV

Spotkanie, które przed dwoma tygodniami odbyło się w Holandii zakończyło się przekonującym zwycięstwem Aston Villi w stosunku 4:1, ale co równie ważne, było znakomitym widowiskiem z perpektywy kibica. Wiele wskazuje na to, że emocji nie zabraknie również podczas rewanżu, który to został zaplanowany na najbliższy czwartek. Mówimy tu o 9. listopada 2023 roku i godzinie 21:00 polskiego czasu. Przechodząc już do samej transmisji, niestety meczu tego nie dane nam będzie zobaczyć na żywo w TV. Będzie można natomiast wykorzystać legalny stream online, o czym już w następnym akapicie!

Aston Villa – Alkmaar: transmisja i stream online za darmo

Przechodząc już do szczegółów transmisji i serwisu, na jakim będzie dostępny ten mecz, nie będziemy mogli skorzystać z transmisji w telewizji, jednak dostępny będzie stream online, a więc de facto transmisja internetowa. Prawa do pokazywania rozgrywek Ligi Konferencji Europy w sezonie 2023/24 posiada platforma streamingowa Viaplay i to na jej antenach w sieci będziemy mogli obejrzeć starcie Aston Villa – Alkmaar. Niestety dostęp do streamu nie będzie darmowy, bo konieczne będzie dokonanie płatności za dany pakiet z transmisjami. Można jednak odkuć się, obstawiając spotkanie w Anglii po poniższych kursach:

Aston Villa
Nov 09, 2023
21:00
Alkmaar
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 20:56, 9 listopada 2023 20:56.

Gdzie oglądać Aston Villa – Alkmaar?

Podsumowując więc ten krótki artykuł, finalnie okazuje się, że angielsko-holenderską batalię będzie można zobaczyć na żywo tylko i wyłącznie w serwisie streamingowym Viaplay. To właśnie u tego operatora można regularnie śledzić najciekawsze starcia Ligi Konferencji i Ligi Europy, zatem jeśli często interesują Was mecze tych rozgrywek, być może warto rozważyć zakup odpowiedniego pakietu. Polecam również zerknąć na transmisje bukmacherów, gdzie odnajdziecie większą ilość spotkań na żywo. Powodzenia i masy wrażeń w związku ze spotkaniem Aston Villi z AZ Alkmaar!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze