Już dzisiaj startuje Wimbledon, czyli jeden z najważniejszych turniejów w tenisa w ciągu roku. W nim tradycyjnie zagra kilku Polaków, w tym Iga Świątek i Hubert Hurkacz. Polka jest faworytką do wygrania całych rozgrywek, natomiast Hurkacz ma predyspozycje, żeby powalczyć o finał. Na pewno będzie ciekawie, więc bukmacherzy przygotowali szereg promocji, w tym As Typerów, czyli 2000 PLN we freebetach na Wimbledon! Więcej o tym znajdziesz niżej!

Fuksiarz koszulka do baneru
Fuksiarz koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

50% do 500 zł bez ryzyka + 40 zł na miesięczny dostęp do Polsat Box Go Sport!

(zwrot na konto główne - możesz od razu wypłacić)

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

BEZ RYZYKA: 50% do 500 zł
POLSAT BOX GO: miesięczny dostęp

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

2000 PLN we freebetach na Wimbledon

Wielkimi krokami zbliża się Wimbledon, który będzie jednym z najważniejszych turniejów tenisowych w tym roku. W tych rozgrywkach weźmie udział kilku Polaków, w tym m.in. Hubert Hurkacz i Iga Świątek. Oczy większości kibiców będą skierowane właśnie w stronę Świątek, która jest główną faworytką do sięgnięcia po trofeum. Na pewno nie będzie to proste, ale po ostatnich świetnych występach wiemy, że stać ją na wiele.

W Fuksiarzu, który zbiera dobre opinie, możesz zgarnąć aż 2000 PLN we freebetach na Wimbledon. W jaki sposób możesz to zrobić? To akurat jest bardzo proste i dokładnie o tym piszemy niżej, gdzie znajdziesz wszystkie niezbędne informacje. Najpierw trzeba się jednak zarejestrować, co możesz zrobić z poniższego przycisku:

Promocja trwa od 25 czerwca 2022 do 10 lipca 2022 roku. Jak już masz założone konto, to kolejne kroki, jakie musisz spełnić, są bardzo proste. Wszystko co musisz zrobić opisujemy w specjalnej instrukcji, którą znajdziesz tutaj:

 1. Kliknij przycisk dołącz na stronie bukmachera
 2. Stawiaj kupony pojedyncze lub AKO wyłącznie na mecze Wimbledonu.
 3. Do promocji zaliczają się kupony przedmeczowe i na żywo
 4. Punkty przyznawane są w zależności od statusu kuponu. W przypadku wygranych zakładów przelicznik to: stawka x kurs x ilość selekcji. Przy zakładach nietrafionych przelicznik to stawka x ilość selekcji.

Nagrody będą przyznawane w dwóch kategoriach – kursowej oraz punktowej. Dla pierwszej z tych kategorii wygląda to tak:

 • Zwycięzca rankingu: 500 zł
 • 2 miejsce: 225 zł
 • 3 miejsce: 100 zł
 • Miejsca od 4-10: 25 zł

Z kolei dla kategorii punktowej prezentuje się to w ten sposób:

 • Zwycięzca rankingu: 500 zł
 • 2 miejsce: 225 zł
 • 3 miejsce: 100 zł
 • Miejsca od 4-10: 25 zł

Freebety są ważne przez 72 godziny od momentu ich przyznania. Trzeba go użyć na kupony AKO, gdzie każdy z typów ma kurs min. 1.40. Wygrana z takiego zakładu wpada bezpośrednio na konto główne.

fot. pressfocus

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze