Zastanawiasz się, gdzie oglądać mecz AS Roma – Vitesse? Jak tak, to dobrze się składa, bo właśnie to tłumaczymy niżej. Gospodarze podejdą do tej rywalizacji jako faworyci, ale swoje atuty muszą jeszcze przekuć w trzy punkty. Włoska drużyna na pewno jednak będzie miała łatwiej ze względu na grę na własnym stadionie.

liga europy, viaplay
fot. viaplay

AS Roma – Vitesse, gdzie oglądać

AS Roma do starcia z Vitesse podejdzie jako faworyt. Włoska drużyna zagra u siebie, dobrze wygląda w sezonie 2021/2022. Gospodarze nie mogą jednak pozwolić sobie na zlekceważenie rywali i wyjść na to starcie w pełni skoncentrowani.

Vitesse będzie musiało sobie radzić bez aż pięciu zawodników. Samo to już jest sporym problemem dla holenderskiej ekipy, a do tego dochodzi jeszcze fakt, że piłkarsko wygląda o wiele gorzej niż Rzymianie. To starcie zostanie pokazane w Viaplay.

AS Roma – Vitesse, transmisja na żywo w TV

Transmisja online z meczu AS Roma – Vitesse będzie puszczona w Viaplay. Ta platforma ma swoją aplikację na telewizory, w której możesz obejrzeć to starcie. Te z kolei rozpocznie się o godzinie 21:00,. Do obejrzenia tego starcia będziesz potrzebował internet, który jest sprawny i nie przerywa. Warto jednak podkreślić, że Viaplay pokaże starcia Ligi Konferencji oraz Ligi Europy także w przeglądarce oraz aplikacji mobilnej.

AS Roma – Vitesse, transmisja na żywo za darmo

Dzięki naszej współpracy z Viaplay możesz obejrzeć za darmo mecz AS Roma – Vitesse. Jest to możliwe jak założysz konto z naszego baneru. Wtedy otrzymasz darmowe 30 dni, a spotkanie tych ekip będzie pokazane w wysokiej jakości na tej platformie. Do tego komentarz będzie w języku polskim!

  1. Załóż konto w tym miejscu: https://zagranie.com/go/viaplay
  2. Zaloguj się na konto
  3. Oglądaj mecz AS Roma – Vitesse

AS Roma – Vitesse, transmisja online

Transmisja online z meczu AS Roma – Vitesse będzie pokazana m.in. w przeglądarce oraz w aplikacji mobilnej od Viaplay. To świetne rozwiązanie, na które warto zwrócić uwagę, jeżeli chce się odpalić spotkanie tych ekip niezależnie od tego, gdzie się obecnie jest. Warto przypomnieć też, że możesz zgarnąć w STS bonus i grając z nim zapewnić sobie większe emocje z oglądania.

AS Roma – Vitesse, szanse na zwycięstwo

Przed startem spotkania AS Roma – Vitesse możesz jeszcze obejrzeć, jakie są kursy bukmacherskie. Te są dostępne u bukmacherów i dają nam spore value. Pamiętaj, że grając u operatorów możesz zwiększyć emocje z oglądania. Same kursy na rynek 1X2 z kolei wyglądają tak:

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 maja 2022 10:14.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz AS Roma - Vitesse?

Spotkanie AS Roma - Vitesse będziesz mógł obejrzeć w Viaplay.

Jak oglądać za darmo mecz Roma - Vitesse?

Zarejestruj się w Viaplay z naszego linku i oglądaj mecz tych ekip.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze