Gdzie oglądać spotkanie AS Roma – Spezia? Jeżeli szukasz odpowiedzi na to pytanie, to znajdziesz ją właśnie w poniższym tekście. Obie drużyny zagrają ze sobą w ramach 17 kolejki Serie A. Roma naturalnie jest faworytem, ale czy to wykorzysta i zdobędzie komplet punktów? Tego dowiemy się już dzisiaj wieczorem, ale na pewno będzie to dobre widowisko.

AS Roma – Spezia – gdzie oglądać dzisiaj?

AS Roma zagra ze Spezią już w poniedziałek o godzinie 20:45. Gospodarze są mocnymi faworytami w tej rywalizacji, ale wiemy, że w tym sezonie notują wiele wpadek. Czy tak też będzie tym razem? Komu uda się tutaj zdobyć trzy punkty? Sprawdź, gdzie oglądać mecz AS Roma – Spezia i dowiedz się, czy będzie transmisja w TV lub stream online. Zobacz też, jak działają transmisje live u bukmacherów, dzięki którym możesz oglądać starcie tych ekip bez płacenia za Eleven Sports.

AS Roma – Spezia: za darmo w internecie

Gdzie oglądać za darmo mecz AS Roma – Spezia? Jest to możliwe m.in. w STS, gdyż ten bukmacher pozwala na obejrzenie spotkań piłkarskich jak zagrasz dowolny kupon za minimum 2 PLN. Jak to dokładnie działa?

 1. Załóż konto z tego linku: https://zagranie.com/go/stsbezryzyka
 2. Wpisz kod ZAGRANIE podczas rejestracji
 3. Zaloguj się na konto
 4. Zagraj BEZ RYZYKA dowolny kupon za minimum 2 PLN
 5. Przejdź do STS TV
 6. Oglądaj mecz

baner sts tv

AS Roma – Spezia: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Transmisja w TV z meczu AS Roma – Spezia będzie też w Fortuna TV. Ten bukmacher ma podobne zasady jak STS. Rejestracja u niego też zajmie Ci zaledwie kilka minut, a później wystarczy zagrać dowolny kupon i będziesz mógł skorzystać z promocji.

 1. Załóż konto z tego linku: https://zagranie.com/go/fortuna
 2. Wpisz kod ZAGRANIE podczas rejestracji
 3. Zaloguj się na konto
 4. Zagraj dowolny kupon za co najmniej dwa złote
 5. Przejdź do Fortuna TV
 6. Oglądaj mecz

serie a fortuna tv

AS Roma – Spezia stream na żywo online

Jeżeli więc chodzi o stream online z AS Roma – Spezia to najlepszą opcją, jaką możemy Ci polecić, będą właśnie bukmacherzy STS i Fortuna. Rejestracja trwa zaledwie kilka minut, a dzięki temu możesz uniknąć płacenia za abonament w takim Eleven Sports.

AS Roma – Spezia: zapowiedź meczu

Z całą pewnością spotkanie AS Roma – Spezia zapowiada się na dość ciekawe. Faworytami tego spotkania są gospodarze, ale czy przekują to w trzy punkty? Zobacz, jakie kursy na mecz Romy wystawili polscy bukmacherzy:

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 24 maja 2022 19:50.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie obejrzeć mecz AS Romy ze Spezią?

Spotkanie AS Roma - Spezia będziesz mógł obejrzeć m.in. u bukmacherów takich jak STS, czy Fortuna.

O której AS Roma zagra ze Spezią?

Spotkanie AS Romy ze Spezią zaplanowane zostało na godzinę 20:45.

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze