Gdzie oglądać mecz AS Roma – Lazio? W niedzielę w Serie A dojdzie do dość interesującego starcia dla Włochów, czyli derbów Rzymu. Na papierze wygląda na to, że będziemy świadkami dobrego spotkania. Gospodarze są faworytami, ale jeszcze swoje atuty będą musieli przekuć w zwycięstwo. Empoli na pewno łatwo im nie odda tutaj trzech punktów.

roma, lazio, superbet

AS Roma – Lazio, gdzie oglądać

Roma do meczu z Lazio będzie podchodzić jako delikatny faworyt. Niespecjalnie nas to dziwi, bo na papierze porównując składy tych ekip, to te wyglądają podobnie, ale za pierwszą z tych drużyn przemawia atut w postaci Mourinho na ławce.

Lazio ma spore wahania formy, co na pewno nie działa na korzyść tej drużyny. Teraz jeszcze zagra z trudnym przeciwnikiem, który jest miastowym rywalem. Derby Rzymu na pewno będą emocjonujące dla kibiców.

AS Roma – Lazio, transmisja na żywo w TV

Sobotni mecz 30 kolejki Serie A będzie można obejrzeć w polskiej telewizji. Transmisja będzie dostępna w Eleven Sports 2, a także w Superbecie. Możliwości, aby ją obejrzeć jest sporo, a niżej tłumaczymy, w jaki sposób możesz to zrobić za darmo. Przypomnijmy, że początek zaplanowano na godzinę 18:00, a całość odbędzie się na Stadio Olimpico w Rzymie.

AS Roma – Lazio: transmisja za darmo

Transmisja na żywo będzie także w Superbecie. Mecz AS Roma – Lazio obejrzysz u tego bukmachera w zasadzie bez większych przeszkód, o ile spełnisz pewne warunki. Wszystko dokładnie opisujemy w naszej instrukcji krok po kroku, a cały proces nie powinien zająć Ci więcej, jak kilka minut. Warto się tym zainteresować, bo stream będzie wtedy za darmo!

  1. Zarejestruj się tutaj: https://zagranie.com/go/superbet
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Oglądaj mecz AS Roma – Lazio

AS Roma – Lazio, transmisja online

Zdecydowanie transmisja online z meczu AS Roma – Lazio będzie jedną z ciekawszych, jakie można obejrzeć tego dnia. Pamiętaj, że legalnie znajdziesz ją tylko w Eleven Sports 2 i w Superbecie – nie ma żadnej innej opcji, która jest legalna! Jeżeli chcesz dodatkowo zwiększyć emocje z oglądania tej rywalizacji, to graj to spotkanie z bonusami w Superbecie!

AS Roma – Lazio, szanse na zwycięstwo

Kursy u bukmacherów na mecz AS Roma – Lazio dość jednoznacznie pokazują, że będzie to niesamowicie wyrównane starcie. Bukmacherzy dają tym ekipom podobne szanse i możemy spodziewać się tutaj dobrego widowiska. Jak wyglądają same mnożniki na rynek 1X2? W ten sposób:

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 27 maja 2022 01:39.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz AS Roma - Lazio?

Spotkanie AS Roma - Lazio będziesz mógł obejrzeć m.in. w Superbecie.

O której AS Roma zagra z Lazio?

Starcie Roma - Lazio zaplanowano na godzinę 18:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze