AS Roma – Feyenoord: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 22.02.2024

Edoardo Bove, Quilindschy Hartman

Gdzie oglądać mecz AS Roma – Feyenoord? W czwartek odbędzie się rewanżowy mecz 1/16 finału Europa League: Roma – Feyenoord. Jeśli chcesz obejrzeć to starcie, przeczytaj poniższy tekst i sprawdź, gdzie dostępna będzie jego transmisja oraz stream online.

AS Roma – Feyenoord, transmisja na żywo w TV

Roma z Feyenoordem rozegrają swój mecz w czwartek 22 lutego o godzinie 21:00. Oba zespoły w ostatnich latach spotykały się ze sobą bardzo często, lecz zwykle zwycięsko z tych starć wychodziła Roma. Przed tygodniem padł remis 1-1, który sprawia, że czekają nas spore emocje w rewanżu. Kto będzie lepszy? Sprawdź, gdzie oglądać Ligę Europy, jeśli chcesz prześledzić ten pojedynek za pomocą streamu.

AS Roma – Feyenoord: transmisja i stream online za darmo

Mecz ten obejrzysz w Viaplay. Jest to serwis, który oferuje dostęp do streamów online wszystkich meczów Ligi Europy, a także Ligi Konferencji i posiada wyłączne prawo do transmisji. Ligowe mecze z udziałem Romy oraz Feyenoordu obejrzysz jednak w Betclic TV!

Gdzie oglądać AS Roma – Feyenoord?

AS Roma – Feyenoord możesz obejrzeć w Viaplay. Jeśli natomiast masz swoje typy na ten pojedynek i szukasz bukmachera, gdzie mógłbyś je obstawić, skorzystaj z oferty zero ryzyka w Fuksiarzu! Załóż konto z kodem ZAGRANIE, zrób depozyt na 50 PLN i zagraj za te pieniądze kupon AKO. Jeśli nie uda Ci się wygrać, otrzymasz zwrot całości postawionej kwoty, który możesz od razu wypłacić. Życzę powodzenia i samych pozytywnych emocji!

Zero Ryzyka Fuksiarz

Obrazek w tle: fot. Pro Shots Photo Agency/SIPA USA/PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze