Gdzie oglądać mecz AS Roma – Feyenoord? Odpowiedź na to pytanie poznasz w poniższym artykule. W środę o godzinie 21:00 czeka nas wielki finał Ligi Konferencji, w którym dojdzie do dość interesującej rywalizacji. Zdaniem bukmacherów bardzo mocnym faworytem są tutaj Włosi, co niespecjalnie nas dziwi, gdyż na papierze jest to po prostu o wiele silniejsza ekipa. Kto zgarnie to trofeum i miejsce w Lidze Europy?

baner od viaplay na ligę konferencji
fot. viaplay

AS Roma – Feyenoord, gdzie oglądać

W finale Ligi Konferencji Europy dojdzie dzisiaj do spotkania AS Roma – Feyenoord, które zaplanowane zostało na godzinę 21:00. Spotkanie włoskiej ekipy z holenderską zapowiada się dość ciekawie, ponieważ obie drużyny grają o wysoką stawkę, czyli miejsce w Lidze Europy w kolejnym sezonie, a także pierwszy tytuł mistrza Ligi Konferencji w historii tych rozgrywek. Na papierze to Rzymianie są tutaj faworytami, ale czy to się przełoży na wynik na boisku? Na pewno Mourinho i spółce na tym mocno zależy, co widać było po ich przygotowaniach do poprzednich spotkań.

AS Roma – Feyenoord, transmisja na żywo w TV

Transmisja w TV z meczu AS Roma – Feyenoord będzie dostępna w aplikacji na telewizor od Viaplay. To nowy dostawca na naszym rodzimym rynku, który zadebiutował razem z początkiem sezonu 2021/2022 i na początku puszczał głównie spotkania Bundesligi, a później także europejskich pucharów. Warto podkreślić, że dzięki naszej współpracy z nim dostaniesz możliwość oglądania meczów za darmo przez aż 30 dni!

AS Roma – Feyenoord, transmisja na żywo za darmo

Transmisja online z meczu AS Roma – Feyenoord będzie do obejrzenia za darmo w Viaplay, a jak odebrać voucher na 30 dni darmowego dostępu do tej platformy? To akurat jest proste, a wszystko dokładnie tłumaczymy w specjalnej instrukcji. Cały proces powinien Ci zająć maksymalnie kilka minut:

  1. Załóż konto: https://zagranie.com/go/viaplay
  2. Zaloguj się na nie
  3. Przejdź do sekcji sportowej
  4. Oglądaj mecz AS Roma – Feyenoord

U bukmacherów możesz też obstawić finał Ligi Konferencji, a w ich ofercie znajdziesz ciekawe zakłady ze sporym value. Obstawiając je zwiększysz swoje emocje z oglądania tego finału!

AS Roma – Feyenoord, transmisja online

Transmisja online z meczu AS Roma – Feyenoord będzie dostępna w Viaplay w wersji przeglądarkowej, w TV oraz w aplikacji na telefony. Ta jest dostępna na urządzenia z systemem Android oraz iOS, a więc praktycznie każdy powinien bez problemu mieć dostęp do tego. Jedyne co jeszcze potrzebujesz, to szybkiego i sprawnego internetu, który nie przerywa – jest to niezbędne, żeby komfortowo oglądać stream ze spotkania AS Roma – Feyenoord!

AS Roma – Feyenoord, kursy bukmacherów

Przed rozpoczęciem spotkania AS Roma – Feyenoord możesz jeszcze zerknąć na to, jakie kursy bukmacherskie na tę rywalizację przygotowali operatorzy. W ofercie polskich bukmacherów kursy na rynek 1X2 są takie:

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 29 czerwca 2022 02:49.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz AS Roma - Feyenoord?

Spotkanie AS Romy z Feyenoordem będziesz mógł obejrzeć w Viaplay!

O której AS Roma zagra z Feyenoordem?

AS Roma zagra z Feyenoordem już o godzinie 21:00!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze