Gdzie oglądać mecz AS Roma – Bologna? Na to pytanie odpowiedź poznasz niżej! W niedzielę w Serie A dojdzie do kilku dość interesujących spotkań, a w jednym z nich zagra Polak – Zalewski, który broni barw Rzymian. Pod wodzą Mourinho nasz lewy wahadłowy bardzo mocno się rozwinął. Czy tym razem jego drużynie znowu uda się wygrać?

baner na roma - bologna od sts
fot. sts

AS Roma – Bologna, gdzie oglądać

Mecz AS Roma – Bologna zapowiada się na bardzo ciekawy nawet pomimo kilku osłabień po obu stronach. Podopieczni Mourinho dalej mają o co grać, gdyż w tabeli obecnie zajmują szóste miejsce i mają tylko dwa oczka przewagi nad siódmą Fiorentiną, a więc nie mogą być pewni gry w europejskich pucharach w kolejnym sezonie. Roma nie może tutaj zlekceważyć średniaka, jakim jest Bologna, więc na pewno będziemy świadkami dobrego widowiska.

Jeżeli chcesz wiedzieć, gdzie oglądać mecz AS Roma – Bologna, to niżej Ci pokażemy, jak możesz to zrobić za darmo w STS TV, czyli w sekcji streamów od tego bukmachera!

AS Roma – Bologna, transmisja na żywo w TV

Niedzielny mecz AS Roma – Bologna będziesz mógł obejrzeć w Eleven Sports 1, a także u bukmacherów. Jednym z operatorów, który pozwoli Ci na to, jest STS, o czym pisaliśmy wyżej. Z STS możesz skorzystać na telefonie i przerzucić obraz na telewizor. Więcej o tym piszemy jednak niżej, a na razie warto, żebyś przeczytał opinie o STS TV, bo warto tam oglądać spotkania!

AS Roma – Bologna, transmisja na żywo za darmo

W STS TV pokazywane są wszystkie spotkania Serie A, w tym także mecz AS Roma – Bologna możesz także obejrzeć bez opłat. Wystarczy postępować według specjalnej instrukcji, którą przygotowaliśmy z tej okazji:

  1. Załóż konto: https://zagranie.com/go/sts
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zaloguj się
  4. Oglądaj mecz AS Roma – Bologna

Cały proces zajmie Ci zaledwie kilka minut i dzięki temu będziesz mógł cieszyć się transmisją online z meczu AS Roma – Bologna w wysokiej jakości.

AS Roma – Bologna, transmisja online

Zdecydowanie transmisja online z meczu AS Roma – Bologna będzie jedną z ciekawszych, jakie można obejrzeć tego dnia. Superbet posiada swoją aplikację na telefon, a także wersję przeglądarkową, z której można skorzystać. Na pewno warto rozważyć takie rozwiązania, bo przede wszystkim są darmowe. Jedyne, czego potrzebujesz tak naprawdę, to szybkiego internetu i nic więcej!

AS Roma – Bologna, kursy bukmacherów

Kursy u bukmacherów na mecz AS Roma – Bologna dość jednoznacznie pokazują, że to goście są faworytami. Różnica w kursach jest bardzo duża na korzyść Romy! Czy to się przełoży na same wydarzenia na boisku?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 20 maja 2022 09:35.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Roma - Bologna?

Rywalizację Romy z Bologną będziesz mógł obejrzeć w STS!

O której Roma zagra z Bologną?

Spotkanie tych ekip zaplanowano na godzinę 20:45.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze