AS Roma – Bayer Leverkusen: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 11.05.2023

Roma po zakonczonym meczu

Gdzie oglądać AS Roma – Bayer Leverkusen? W absolutnie kluczową fazę wkracza nie tylko Liga Mistrzów, ale także pozostałe rozgrywki klubowe. W Lidze Europy dojdzie na przykład do bardzo interesującej rywalizacji w Rzymie, gdzie tamtejsza AS Roma zmierzy się z niemieckim Bayerem Leverkusen. Jeżeli chcecie dowiedzieć się gdzie i w jaki sposób oglądać to starcie, to zapraszam do zapoznania się z treścią poniższego artykułu.

AS Roma – Bayer Leverkusen, transmisja na żywo w TV

W najbliższy czwartek dojdzie w sumie do 4 gier w ramach europejskich pucharów, jednak zdaje się, że potyczka AS Romy z Bayerem może okazać się tą najciekawszą. Podopieczni Mourinho zwyciężyli w ostatniej kampanii w Lidze Konferencji, a w obecnym sezonie spisują się świetnie o poziom wyżej. Bayer pod wodzą Xabiego Alonso poczynił natomiast kolosalny postęp i nie pozostaje bez szans w rywalizacji z Rzymianami. Omawiane starcie zapowiada się więc znakomicie, a jego początek zaplanowany został na 11. maja o godzinie 21:00. Transmisji w TV niestety nie znajdziemy, lecz przed poruszeniem tematu streamów online, zachęcę do sprawdzenia opinii bukmachera Superbet, u którego obstawicie to starcie!

AS Roma – Bayer Leverkusen: transmisja i stream online za darmo

Skoro wspomniałem już o wątku streamów online, to poruszmy ten temat. Spotkanie AS Romy z Bayerem będzie bowiem można obejrzeć właśnie w ten sposób, a to wszystko za sprawą oferty operatora Viaplay! W sezonie 2022/23 pokazuje on na swojej stronie internetowej absolutnie wszystkie spotkania Ligi Europy i Ligi Konferencji. Nie jest to oczywiście darmowa usługa, jednak za stosunkowo niewielkie pieniądze, zyskacie stream online w jakości HD i z polskim komentarzem z meczu Roma – Bayer i nie tylko! Darmowe są natomiast nasze typy piłkarskie, a ja poniżej wyjaśniam, jak obejrzeć włosko-niemieckie starcie w Viaplay:

  1. Zarejestruj się z tego miejsca –> https://zagranie.com/goto/viaplay
  2. Zaloguj się na konto
  3. Przejdź do sekcji TV
  4. Oglądaj mecz AS Roma – Bayer Leverkusen

Gdzie oglądać AS Roma – Bayer Leverkusen?

Nim powiemy o kolejnym sposobie, dzięki któremu obejrzeć będzie można omawiane starcie, wspomnijmy jeszcze o pozostałych transmisjach online u polskich bukmacherów. A wspomnianym sposobem jest zainstalowanie aplikacji Viaplay na telefon z systemem IOS lub Android. Jeżeli już ją pobierzecie, to wystarczy zalogować się na konto i włączyć odpowiedni stream. Powodzenia!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze