AS Roma – Bayer Leverkusen: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 02.05.2024

Paulo Dybala po strzeleniu gola

Gdzie oglądać AS Roma – Bayer Leverkusen? W czwartkowy wieczór odbędą się pierwsze mecze półfinałowe Ligi Europy, jak i Ligi Konferencji! Znakomicie zapowiada się batalia AS Romy z wciąż niepokonanym w tym sezonie Bayerem Leverkusen. Jeśli macie ochotę obejrzeć to starcie w formie transmisji w TV lub streamu online, to w poniższym tekście znajdziecie wszystkie informacje na ten temat. Zapraszam więc do sprawdzenia.

AS Roma – Bayer Leverkusen, transmisja na żywo w TV

Spotkanie AS Romy z Bayerem zapowiada się naprawdę ciekawie z kilku względów. Mówimy tu przecież o półfinale Ligi Europy, w którym to spotkaniu być może zobaczymy Nicolę Zalewskiego! Niemiecka ekipa wciąż pozostaje niepokonana w sezonie 2023/24, a sam mecz powinien być do prawdy znakomitym widowiskiem. Jego start zaplanowany został na 2. maja 2024 roku i godzinę 21:00 naszego czasu. Transmisja w TV niestety nie będzie dostępna na żadnym kanale, podobnie jak wcześniejsze starcia Ligi Europy i Ligi Konferencji. Do dyspozycji będzie z kolei legalny stream online, do którego za momencik przejdę!

AS Roma – Bayer Leverkusen: transmisja i stream online za darmo

Skoro zapowiedziałem temat streamów online, to przejdźmy teraz do tego zagadnienia. A mecz Roma – Bayer Leverkusen będzie dostępny właśnie w sieci i kibice w Polsce będą mogli w legalny i bezpieczny sposób cieszyć się internetową transmisją z tej rywalizacji. Sam stream zostanie pokazany w serwisie Viaplay, gdzie znajdziemy z resztą znacznie więcej interesujących batalii w ramach Ligi Europy i Ligi Konferencji. Dodać jednak trzeba, że za dostęp do odpowiedniej usługi trzeba będzie w Viaplay zapłacić, uprzednio wykupując pakiet ze streamami online. Obecnie kosztuje on 55 PLN za miesiąc, a alternatywnych transmisji w tym przypadku nie znajdziemy na darmowych stronach takich jak STS TV.

Gdzie oglądać AS Roma – Bayer Leverkusen?

Okazuje się zatem, że włosko-niemieckie starcie w Lidze Europy będzie można zobaczyć na żywo tylko i wyłącznie za pośrednictwem serwisu streamingowego Viaplay. Podobną sytuację mieliśmy przy okazji wcześniejszych gier w Lidze Europy i układ praw transmisyjnych niestety do tej pory się nie zmienił. Sam mecz zapowiada się jednak szalenie ciekawie i chyba warto będzie go zobaczyć na żywo! Podobnie jak warto sprawdzić pozostałe transmisje u bukmacherów w kontekście nadchodzących hitów piłkarskich. Powodzenia!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze