AS Monaco – PSV Eindhoven: gdzie oglądać? Transmisja w TV, stream online na żywo (02.08.2022)

zawodnicy monaco i porto

Gdzie oglądać mecz AS Monaco – PSV Eindhoven? Więcej o tym piszemy w poniższym tekście, gdzie znajdziesz niezbędne informacje. Walka o miejsce w fazie grupowej Champions League wkracza w decydującą fazę. Dzisiaj dojdzie do interesującego starcia Monaco z PSV – która z ekip zapewni sobie przewagę przed rewanżem?

AS Monaco – PSV Eindhoven, gdzie oglądać

Gdzie oglądać mecz AS Monaco – PSV Eindhoven za darmo? Dzięki naszej współpracy z Betclic możesz oglądać transmisję u bukmachera. Co należy zrobić, żeby móc skorzystać z takiej opcji?

  1. Załóż konto z naszego linku –> https://zagranie.com/go/betclic
  2. Wpisz kod ZAGRANIE podczas rejestracji
  3. Miej jakiekolwiek środki na koncie LUB postaw zakład (liczy się jakikolwiek z ostatnich 24 godzin)
  4. Przejdź do sekcji Betclic TV
  5. Oglądaj mecz AS Monaco – PSV Eindhoven

AS Monaco – PSV Eindhoven, transmisja na żywo za darmo

Spotkanie AS Monaco z PSV Eindhoven nie będzie jedynym meczem, który tego dnia zostanie rozegrany w ramach kwalifikacji do Ligi Mistrzów. Gospodarze są faworytami zdaniem bukmacherów, ale to wcale nie oznacza, że Holendrzy nie mają szans. PSV potrafi zaskakiwać i na pewno jest w stanie to zrobić w starciu z Francuzami. Transmisja na żywo będzie dostępna na stronie Betclic, a wyżej pokazaliśmy Ci, jak możesz zdobyć dostęp!

AS Monaco – PSV Eindhoven, transmisja na żywo w TV

W tym sezonie spotkania w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów będziesz mógł obejrzeć m.in. w Betclic TV. Co prawda ten bukmacher nie ma swojej aplikacji z transmisjami meczów, którą możesz pobrać na telewizor, ale za to możesz przerzucić obraz z laptopa lub telefonu i cieszyć się dobrym widowiskiem na dużym ekranie. To wszystko, co musisz zrobić, żeby obejrzeć transmisję na żywo w TV z meczu AS Monaco – PSV Eindhoven.

AS Monaco – PSV Eindhoven, transmisja online

Transmisja online z meczu AS Monaco – PSV Eindhoven będzie dostępna w Betclic TV. To internetowa platforma streamingowa od Betclic, gdzie można obejrzeć tę rywalizację, a także inne starcia. Wyżej opisaliśmy, co musisz zrobić, żeby móc z niej skorzystać!

AS Monaco – PSV Eindhoven, szanse na zwycięstwo

Według bukmacherów, którzy przygotowali ofertę na to spotkanie, większe szanse na zwycięstwo ma AS Monaco, ale różnica w kursach nie jest duża. PSV liczy na dobry wynik przed rewanżem, więc oczekujemy od tych drużyn dobrego widowiska!

fot. pressfocus

Gdzie oglądać AS Monaco - PSV Eindhoven?

Spotkanie AS Monaco z PSV Eindhoven będziesz mógł obejrzeć w Betclic.

O której AS Monaco zagra z PSV Eindhoven?

Starcie tych drużyn zaplanowano na godzinę 20:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze