Gdzie oglądać mecz AS Monaco – Braga? Szukasz odpowiedzi na to pytanie? To właśnie to tłumaczymy niżej! Francuzi do starcia z Portugalczykami podejdą jako mocni faworyci, co może dziwić, bo przecież przegrali w pierwszym spotkaniu 0:2. Jak im pójdzie tym razem? Zobacz, co wiemy o transmisji w TV oraz streamie online.

viaplay, baner

AS Monaco – Braga, gdzie oglądać

W pierwszym spotkaniu pomiędzy AS Monaco, a Bragą padł wynik 2:0 na korzyść drugiej z tych ekip. Portugalczycy co prawda grali wtedy u siebie, ale to nie zmienia faktu, że tym razem również mają spore szanse na zwycięstwo. Co prawda kursy bukmacherskie twierdzą  co innego, ale to nie zmieni tego, jak to starcie wyglądało przed tygodniem. Na pewno Francuzów stać tutaj na dobry wynik, ale o awans może być niezwykle trudno. Szczególnie że przecież portugalska drużyna gra bardzo solidnie w defensywie.

AS Monaco – Braga, transmisja na żywo w TV

Zastanawiasz się, gdzie oglądać mecz AS Monaco – Braga w telewizji? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość, bo taką możliwość da nam Viaplay. Co prawda nie bezpośrednio przez TV, bo nie ma swoich kanałów, ale za to za pomocą Smart TV możesz pobrać aplikację od tej platformy. W niej obejrzysz już spotkanie bez żadnego problemu, bo do płynnego działania potrzebujesz jedynie sprawnego internetu podłączonego do urządzenia.

AS Monaco – Braga, transmisja na żywo za darmo

Skoro już wiesz, gdzie oglądać mecz AS Monaco – Braga, to zapewne zastanawiasz się, co zrobić, żeby obejrzeć to starcie za darmo? Taką możliwość dostaniesz dzięki naszej współpracy z Viaplay. Warto jednak podkreślić, że jest to opcja FREE i nie musisz nic płacić, żeby obejrzeć to starcie, a także inne spotkania z Ligi Europy, czy Ligi Konferencji. To świetne rozwiązanie dla osób, które nie chcą opłacać abonamentu sportowego.

  1. Załóż tutaj konto: https://zagranie.com/go/viaplay
  2. Oglądaj mecze za darmo przez 30 dni

AS Monaco – Braga, transmisja online

Transmisja online z meczu AS Monaco – Braga będzie dostępna w Viaplay już od godziny 18:40. Na pięć minut przed rozpoczęciem spotkania komentatorzy wprowadzą nas w obecną formę tych ekip oraz przedstawią składy obu drużyn. Jak chcesz mieć jeszcze większe emocje, to sprawdź ofertę bukmacherów!

AS Monaco – Braga, szanse na zwycięstwo

Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo mają gospodarze. Francuzi jednak nie popisali się przed tygodniem ani trochę, więc jak im pójdzie tym razem? Sprawdź mnożniki na to starcie:

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 26 maja 2022 11:39.
Zdjęcie: pressfocus

Czy będzie transmisja w TV z meczu AS Monaco - Braga?

Transmisję z meczu AS Monaco - Braga będziesz mógł obejrzeć w Viaplay.

O kttórej Monaco zagra z Bragą?

Monaco zagra z Bragą już o godzinie 18:45.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze