Już dzisiaj po południu czekają nas derby Londynu, w których Arsenal zagra z Tottenhamem. Kanonierzy są w kryzysie, a Koguty również nie zachwycają, więc tutaj na pewno będziemy świadkami ciekawej rywalizacji. Jeżeli zastanawiasz się, gdzie oglądać mecz Arsenal – Tottenham, to dobrze trafiłeś, bowiem niżej dokładnie tłumaczymy to, jak włączyć transmisję z Premier League.

Mecz Arsenal – Tottenham – gdzie oglądać dzisiaj?

Zarówno Arsenal, jak i Tottenham mają w Polsce wielu fanów. To dwa kluby, które kiedyś były dużymi markami, a teraz mierzą się z kryzysem. Kanonierzy niewątpliwie są w głębszym, ale mają także nieco więcej możliwości. Derbowe spotkanie tych ekip budzi sporo emocji i ludzie zastanawiają się, gdzie obejrzeć dzisiaj mecz Arsenal – Tottenham. Śpieszymy więc z odpowiedzią: w naszym kraju taka opcja jest tylko w Canal+ Sport.

Co jednak zrobić, kiedy nie chcesz płacić za transmisję, ale obejrzałbyś topowe ligi? Zdecydowanie warto, żebyś sprawdził transmisję w Superbet. Będziesz mógł u tego bukmachera oglądać za darmo najciekawsze spotkania. Wystarczy, że:

To wszystko, co musisz zrobić. Bukmacher nie wymaga niczego więcej, a oferuje transmisje m.in. z Bundesligi. Na pewno więc warto tam zajrzeć. Zobacz także, jakie bonusy bukmacherskie możesz odebrać!

Superbet
Oglądaj topowe ligi za darmo w Superbet!

Arsenal – Tottenham: za darmo w Internecie

Spotkanie Arsenalu z Tottenhamem nie obejrzysz za darmo w internecie. Bukmacherzy w naszym kraju nie mają dostępu do praw z Premier League i raczej szybko ich nie zdobędą, co warto mieć na uwadze. Jest to równoznaczne, z tym że legalnie nie obejrzysz za darmo spotkania Arsenal – Tottenham.

Mecz Arsenal – Tottenham dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Mecz Arsenal – Tottenham dzisiaj obejrzysz w TV, jeżeli zapłacisz za dostęp. Jak to dokładnie wygląda? Należy zgłosić się do swojego operatora i wykupić pakiet sportowy, w którym jest też Canal+ Sport. Wtedy takie hity będziesz mógł obejrzeć za darmo!

Arsenal – Tottenham: stream na żywo online

Sporo osób jednak nie korzysta już z TV i zastanawia się gdzie obejrzeć online mecz Arsenal – Tottenham. To również jest możliwe, ale także trzeba zapłacić za dostęp. Cena jest zbliżona i również kosztuje kilkadziesiąt złotych, czyli dość dużo.

Arsenal – Tottenham: zapowiedź meczu

Na pewno mecze ekip z BIG SIX są bardzo ciekawe, nawet gdy bierzemy pod uwagę trochę podupadłe już marki, jak Arsenal i Tottenham. Co ciekawe, to Kanonierzy są tutaj faworyzowani, nawet jeżeli na papierze nie ma aż tak dużej różnicy w grze tych ekip. Z kolei kursy bukmacherskie są o tyle ciekawe, że dają spore value nie zależnie od tego, w którą stronę chce się zagrać. Sprawdź zresztą sam mnożniki na 1X2.

Zdjęcie: Mathieu Pattier/SIPA/PressFocus

Gdzie obejrzeć mecz Arsenal - Tottenham?

Spotkanie pomiędzy Arsenalem, a Tottenhamem możesz obejrzeć w Canal+ Sport, zarówno w TV, jak i online!

O której Arsenal zagra z Tottenhamem?

Mecz Arsenalu z Tottenhamem zaplanowano na niedzielę, 26.09.2021, na godzinę 17:30!

Zaloguj się aby dodawać komentarze