Arsenal – Sheffield: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 28.10.2023

Ben White wyprowadzający piłkę

Gdzie oglądać Arsenal – Sheffield United? Po spotkaniach z Chelsea i Sevillą, zawodnicy Arsenalu przystąpią do znacznie łatwiejszego wyzwania, czyli domowego meczu z beniaminkiem z Sheffield. Oczywiście zdecydowanymi faworytami będą w tym przypadku Kanonierzy, a jeśli nie wiecie, gdzie oglądać Arsenal – Sheffield, to sprawdźcie szczegóły poniższego tekstu dotyczącego właśnie transmisji!

Arsenal – Sheffield, transmisja na żywo w TV

Spotkanie Arsenalu z Sheffield to oczywiście tylko jedno z czterech spotkań Premier League, które zaplanowane zostały na sobotę. Mówimy tutaj o 28. października 2023 roku i w przypadku rywalizacji na The Emirates, godzinie 16:00 polskiego czasu. Zdecydowanymi faworytami opisywanej batalii będą zawodnicy Arsenalu, a jeżeli chcecie obejrzeć w akcji zawodników wicemistrza Anglii, to trzeba będzie skorzystać ze streamów online. Tym razem omawianej rywalizacji nie znajdziemy bowiem na żadnym kanale w naziemnej telewizji.

Arsenal – Sheffield: transmisja i stream online za darmo

A zatem, o co chodzi ze wspomnianą transmisją w Internecie i w jaki sposób z niej skorzystać? Do końca 2023 roku prawa transmisyjne do pokazywania meczów Premier League w Polsce posiada platforma streamingowa Viaplay. Z łatwością odnajdziecie ją w sieci, a po założeniu konta i wykupieniu odpowiedniego pakietu, będziecie mogli uruchomić stream online z rywalizacji Arsenalu z Sheffield. Niestety darmowej i bezpiecznej transmsji w Internecie, poza tą w Viaplay nie znajdziemy, jednak koszty związane z wykupem pakietu Viaplay możemy wynagrodzić sobie postawieniem tego spotkania po poniższych kursach:

Gdzie oglądać Arsenal – Sheffield?

Wychodzi więc na to, że jedynym sprawdzonym i legalnym źródłem transmisji w przypadku tego spotkania będzie serwis streamingowy Viaplay. Canal+ pokazuje 2 mecze Premier League na kolejkę, jednak w przypadku 10. serii gier, wybór powyższej stacji padł na inne mecze. W Viaplay znajdziemy legalny i jakościowy stream online z polskim komentarzem i w jakości HD, który niestety będzie kosztował. Czy warto wykupić odpowiedni pakiet? To pytanie pozostawiam do indywidualnej oceny i zachęcam do zerknięcia na to, gdzie oglądać Premier League i pozostałe spotkania najbliższej kolejki!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze