Arsenal – Newcastle: 300 zł bonusu za zwycięzcę meczu w STS

Kai Havertz po zdobyciu gola

Szlagierem 26. kolejki Premier League będzie bez wątpienia batalia na Emirates Stadium, gdzie Arsenal zmierzy się z Newcastle! Teraz u bukmachera STS zgarnąć możecie aż 300 PLN bonusu za prawidłowe wytypowanie zwycięzcy wspomnianej rywalizacji! Wszystkie szczegóły na temat takiej akcji promocyjnej znajdziecie w poniższym tekście. Zapraszam zatem do lektury.

Baner STS na Arsenal - Newcastle

Rywalizacja Arsenalu z Newcastle zapowiada się znakomicie, tym bardziej, że przy okazji jej obstawienia w STS zyskać można aż 300 PLN bonusu! Najpopularniejszy bukmacher w Polsce tego rodzaju akcjami zachęca do rejestrowania się na jego stronie, a instrukcję wzięcia udziału w takiej promocji znajdziecie pod spodem:

  1. Rozpocznij rejestrację w STS klikając w tym miejscu.
  2. Podczas zakładania konta koniecznie użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zaakceptuj wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszej wpłaty o wartości minimum 50 PLN
  5. Postaw pierwszy kupon na swoim koncie zawierający zakład na wygraną Arsenalu lub Newcastle.
  6. Minimalna stawka kuponu to 2 PLN
  7. Jeżeli Twój zakład będzie wygrany, to STS wypłaci Ci aż 300 PLN bonusu!

Arsenal po znakomitej serii w Premier League wybrał się w środę do Portugalii i dość niespodziewanie przegrał z FC Porto 0:1. Z kolei Newcastle jest po 5 kolejnych potyczkach bez porażki w lidze. Mimo wszystko faworytami są Kanonierzy, którzy wciąż rywalizują o mistrzostwo kraju. Ostatecznie od Was zależy, czyje zwycięstwo obstawicie. Życzę samych wygranych w ramach promocji od STS!

Miej na względzie, że w tekście przedstawiono jedynie skrócony opis promocji. Jeśli masz wątpliwości co do jej działania, sprawdź pełny regulamin lub skontaktuj się z nami!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze