Arsenal – Manchester United: kurs 200 na gola wybranej drużyny

Piłkarze Arsenalu celebrujący zdobycie gola

W najbliższą niedzielę na poziomie Premier League dojdzie do wielkiego hitu pomiędzy Arsenalem, a Manchesterem United! Mecz ten jest również związany z możliwością obstawienia bramki jednej z ekip po szalonym wręcz kursie 200.00 w Superbet! Jeśli więc nie macie jeszcze konta u tego bukmachera, a chcecie skorzystać z tej promocji, sprawdźcie koniecznie jej szczegóły w poniższym tekście.

kurs 200 na gola Arsenalu lub United

Spotkanie na Emirates Stadium będzie zdecydowanie najciekawszym meczem 4. kolejki Premier League. Już teraz nowi gracze mogą założyć konto u bukmachera Superbet i prócz ciekawych bonusów na start, otrzymać możliwość zagrania gola Arsenalu lub Manchesteru United po kursie 200.00! Wydaje się więc, że jest to idealny moment na rejestrację w Superbet, którą warto wykonać w następujący sposób:

  1. Rozpocznij rejestrację konta w Superbet z następującego linku -> zagranie.com/goto/superbet
  2. Użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zatwierdź wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszego depozytu w historii konta na kwotę minimum 50 PLN.
  5. Obstaw pierwszy kupon SOLO w historii konta na bramkę Arsenalu lub Manchesteru United w meczu 4. kolejki Premier League
  6. Kwota kuponu powinna wynieść dokładnie 2 PLN.
  7. Jeżeli Twój typ okaże się trafiony, otrzymasz 400 PLN w bonusie!
  8. Bonus zostanie przyznany do 72h po zakończeniu promocji.

Obydwie ekipy na początku kampanii są w wysokiej formie i wydaje się, że hitowe starcie na Emirates Stadium będzie ciekawe i otwarte! Tym bardziej warto więc skorzystać z opisanej promocji i powalczyć o 400 PLN bonusu. Podobnej promocji nie zaoferował żaden inny bukmacher, tak więc zachęcam do korzystania i życzę samych wygranych!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze