Arsenal – Liverpool: freebet 300 zł za gola wybranej drużyny

Mo Salah po zdobyciu gola

Już w najbliższą niedzielę w Pucharze Anglii rozegrany zostanie wielki hit pomiędzy Arsenalem, a Liverpoolem! Z tej okazji bukmacher Superbet przygotował dla nowych graczy specjalną promocję, w ramach której zgarnąć możecie 300 PLN za prawidłowe wytypowanie bramki dowolnego zespołu! Wszystkie zasady i szczegóły w poniższym tekście.

baner na Arsenal - Liverpool

Bukmacher Superbet zasłynął z bardzo ciekawych promocji i ofert dla nowych graczy. Nie inaczej jest przy okazji szlagieru FA Cup pomiędzy Arsenalem, a Liverpoolem. Zakładając teraz konto, możecie obstawić zakład na bramkę wybranej przez Was drużyny i za prawidłowy typ zgarnąć aż 300 PLN bonusu! W jaki dokładnie sposób działa owa promocja?

  1. Rozpocznij rejestrację konta w Superbet z następującego linku -> zagranie.com/goto/superbet
  2. Użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zatwierdź wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszego depozytu w historii konta na kwotę minimum 50 PLN.
  5. Obstaw pierwszy kupon SOLO w historii konta na zakład na gola Arsenalu lub Liverpoolu.
  6. Kwota kuponu powinna wynieść dokładnie 2 PLN.
  7. Jeżeli Twój typ okaże się trafiony, otrzymasz 300 PLN w bonusie!
  8. Bonus zostanie przyznany do 72h po zakończeniu promocji.

Nie tak dawno obydwa zespoły zmierzyły się w Premier League i wówczas padł wynik 1:1, jednak to Liverpool był zespołem lepszym i miał więcej okazji do zdobycia drugiego gola. Wydaje się, że aktualna forma jest na korzyść The Reds, jednak z drugiej strony Arsenal na własnym obiekcie wygrał aż 8 z 10 meczów wstecz. Ostatecznie wybór odnośnie bramki dowolnej drużyny zależy już tylko od Was! Powodzenia!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze