We wtorek czeka nas kilka bardzo interesujących starć w EFL Cup. Jednym z nich będzie rywalizacja Arsenalu z Leeds. Podopieczni Bielsy zmierzą się na wyjeździe z Kanonierami. Na pewno więc czeka ich trudna przeprawa, ale całkiem możliwa do przejścia. Warto zainteresować się tym, gdzie obejrzeć mecz tych ekip, bowiem możemy tutaj być świadkami interesującego starcia. Co więcej, obstawisz to spotkanie u bukmacherów – zobacz np. opinie o STS i zwiększ emocje z oglądania poprzez typowanie!

Arsenal – Leeds – gdzie oglądać dzisiaj?

Arsenal to wielka, światowa marka, która w ostatnim czasie regularnie jednak notuje słabe wyniki. Kanonierzy nie radzą sobie ani w lidze, ani w pucharach. W efekcie trudno wskazywać ich jako faworytów w wielu meczach, ale akurat w rywalizacji z Leeds wiele osób twierdzi, że powinni wygrać. Te spotkanie można obstawić u bukmacherów, a w efekcie zwiększyć emocje z oglądania. Jak nie wiesz, gdzie obstawić, to sprawdź m.in. opinie o STS. Niżej zobacz też, co wiemy o transmisji z meczu Arsenalu z Leeds!

Arsenal – Leeds: gdzie oglądać za darmo?

Jeżeli nie wiesz, gdzie obejrzeć mecz Arsenalu z Leeds. Da się to zrobić bez opłat. Jak to działa? Otóż trzeba założyć konto w STS z naszego linku, wpisać kod ZAGRANIE podczas rejestracji i zagrać, jaki chcesz kupon, za minimum 2 PLN. Dzięki temu dostaniesz dostęp do TV, a opinie o STS i telewizji od tego bukmachera są dość dobre.

sts tv

Arsenal – Leeds: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Warto także wspomnieć, że istnieje możliwość obejrzenia w TV meczu Arsenal – Leeds. Dzięki naszej ścisłej współpracy z eWinnerem możesz odebrać voucher na 30 dni do Canal+ Online. Należy założyć konto z kodem promocyjnym ZAGRANIE, a następnie pobrać na TV aplikację od Canal+ Online.

Arsenal – Leeds: stream na żywo online

Stream na żywo online będzie dostępny właśnie w miejscach, które podaliśmy wyżej. Starcie Arsenalu z Leeds będzie pokazane też m.in. w player.pl, czy na Polsat Box Go. Tutaj jednak trzeba wszędzie zapłacić za dostęp do Canal+ Sport.

Arsenal – Leeds: zapowiedź meczu

Z całą pewnością możemy stwierdzić, że spotkanie Arsenalu z Leeds. Kanonierzy na papierze są faworytami, jednak wcale nie będą tutaj mieli prostej przeprawy. Co więcej, może się nawet okazać, że nie będą prowadzili gry przez większość czasu.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 25 czerwca 2022 09:08.

Zdjęcie: Russell Hart/Focus Images/MB Media/PressFocu

Gdzie obejrzeć mecz Arsenal - Leeds?

Starcie tych drużyn zostanie pokazane w STS TV!

Kto jest faworytem w spotkaniu Arsenalu z Leeds?

Zdaniem bukmacherów większe szanse na wygraną ma Arsenal, jednak, czy to będzie miało przełożenie na spotkanie?

Zaloguj się aby dodawać komentarze