Arsenal – Everton: kurs 150.00 na wygraną Kanonierów!

Martin Odegaard prowadzący piłkę

Przy okazji ostatniej kolejki Premier League bukmacher Superbet zaoferował nowym graczom specjalną promocję, w ramach której można obstawić zwycięstwo dowolnej drużyny po kursie 150.00! Oferta dotyczy również rywalizacji Arsenalu z Evertonem, a więcej o jej warunkach i zasadach przeczytacie w poniższym artykule. Zapraszam zatem do lektury.

baner Superbet na ostatnią kolejkę Premier League

Bukmacher Superbet znany z ciekawych promocji stanął na wysokości zadania również przy okazji ostatniej kolejki Premier League! W ramach 38. serii gier Arsenal zmierzy się z Evertonem, a Wy możecie założyć swoje konto w Superbet i zgarnąć 300 PLN bonusu za trafiony zakład na zwycięzcę tego starcia! Jak wyglądają zasady i warunki udziału w takiej promocji?

  1. Rozpocznij rejestrację konta w Superbet z tego linku -> zagranie.com/goto/superbet
  2. Użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zatwierdź wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszego depozytu w historii konta na kwotę minimum 50 PLN.
  5. Obstaw pierwszy kupon SOLO w historii konta na zwycięstwo Arsenalu lub Evertonu (38. kolejka Premier League).
  6. Kwota kuponu powinna wynieść dokładnie 2 PLN.
  7. Jeżeli Twój typ okaże się trafiony, otrzymasz 300 PLN w bonusie!
  8. Bonus zostanie przyznany do 72h po zakończeniu promocji.

Zdecydowanymi faworytami meczu ostatniej kolejki Premier League są zawodnicy Arsenalu, którzy wciąż walczą o mistrzostwo ligi! Kanonierzy są w doskonałej formie i zwyciężyli 5 poprzednich potyczek ligowych. Everton nie gra już w zasadzie o nic, jednak w ostatnich tygodniach spisywał się bardzo dobrze. Mimo to znacznie większe szanse na triumf w tym starciu daje się londyńczykom i chyba warto zagrać triumf Arsenalu po promocyjnym kursie 150.00!

Graczu! Pamiętaj, że w tekście przeczytałeś o skróconych regułach i warunkach udziału w promocji. Jeżeli masz wątpliwości odnośnie działania akcji promocyjnej, zerknij na pełny regulamin!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze