Arsenal – Crystal Palace: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 20.01.2024

Jakub Kiwior z piłką przy nodze

Gdzie oglądać Arsenal – Crystal Palace? W najbliższą sobotę rozegrane zostaną kolejne mecze w ramach rozciągniętej na 2 weekendy 21. kolejki Premier League. Tego dnia zmagania rozpoczną się od derbów Londynu, w których Arsenal zmierzy się z Crystal Palace! W poniższym tekście znajdziecie informacje o tym, gdzie i w jaki sposób obejrzeć te zawody na żywo. Zapraszam zatem do lektury.

Arsenal – Crystal Palace, transmisja na żywo w TV

Jak już zdążyłem wspomnieć, mecz Arsenalu z Crystal Palace będzie jednym z dwóch sobotnich spotkań w ramach 21. kolejki angielskiej Premier League! Obydwa zespoły znajdują się w dołku i każdy z nich postara się o przełamanie w derbach miasta. Mimo wszystko faworytami są Kanonierzy, a sama rywalizacja ma rozpocząć się 20. stycznia 2024 roku o godzinie 13:30 polskiego czasu. Jeżeli chodzi o kwestię transmisji w TV, meczu tego niestety nie obejrzymy na sportowych programach Canal+, co niekiedy zdarza się w przypadku spotkań angielskiej Premier League. 

Arsenal – Crystal Palace: transmisja i stream online za darmo

Przechodzimy teraz do tematu streamów online, a więc niczego innego, jak transmisji na żywo, tyle że pokazywanej w Internecie. Coraz częściej mamy do czynienia z pokazywaniem spotkań piłkarskich w taki sposób i akurat mecz Arsenal – Crystal Palace będzie dostepny w formie wspomnianego streamu online na platformie Viaplay! Operator ten jeszcze przez jakiś czas będzie pokazywać wszystkie zmagania w Premier League i co oczywiste, rywalizacja na Emirates Stadium również znalazła się w jego ofercie. Niestety dopowiem, że streamu online nie znajdziemy w Betclic TV, a za odpowiedni pakiet ze steamami w Viaplay trzeba zapłacić kwotę w wysokości 55 PLN miesięcznie.

Gdzie oglądać Arsenal – Crystal Palace?

Zmierzając zatem do podsumowania tego artykułu, okazuje się, że rywalizację Arsenalu z Crystal Palace będzie można obejrzeć tylko i wyłącznie w serwisie streamingowym Viaplay. W ciągu najbliższych tygodni lub miesięcy prawa do pokazywania Premier League najpewniej przejmie inna stacja, jednak na obecny moment pozostaje nam skorzystać z jedynego legalnego źródła, którym jest wspomniany serwis streamingowy Viaplay. Na koniec zachęcam do regularnego sprawdzania transmisji bukmacherów i życzę masy emocji podczas poniedziałkowych derbów Londynu!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze